امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک درخواست (مهم )
سلام بر مهندسین مای سیویل یک درخواستی ازتون داشتم من کاردانی رو88/06/31 تمام کردم و کارشناسی ناپیوسته 91/08/01 تموم کردم میخواستم محاسبه کنید ایا سه سال از
مدرک من گذشته ایا من میتونم تو ازمون مرداد 94 شرکت کنم ؟

اخه خیلی تو نت و تاپیک ها جستو جو کردم همه میگن باید سه سال از تاریخ فارغ التحصیلیت بگذره ولی چون ما کاردانی داریم یک سال هم به ازای اون میدن و فقط باید دوسال از کارشناسی ناپیوسته گذشته باشه درسته

و بعد از قبولی باید سه سال سابقه کار ببرم تا بهم پایه 3 بدن ؟
ولی پایه 3 چی نظارت یا طراحی یا محاسبه ؟-
رفیقم میگفت فقط به ما چون ناپیوسته هستین نظارت میدن درسته و برای طراحی و محاسبه باید ارشد زلزله یا سازه بگیریم؟

.. خواهشا بهم کمک کنید چون فوری باید برم ثبت نام نظام مهندسی که یکشنبه این هفته
هنوز تو نظام عضو نیستم اگه این هفته عضو شم مشکلی که نیست ؟
پاسخ
سئوال اولتون در مورد سنوات بعد از فراغت از تحصیل. اگه کاردانی تون مرتبط باشه ( شرح رشته های کاردانی مرتبط تو خود سایت نظام مهندسی هست ) یکسال اضافه میشه. البته از خود امور اعضا بپرسید بهتون جواب بهتری میدن.

بعد از قبولی توی هر رشته ای ( نظارت، اجرا و محاسبه ) باید گواهی سه سال سابقه کار مرتبط داشته باشید.

رفیقتون اشتباه کرده. صرف کارشناسی ناپیوسته بودن دلیل نمیشه تا محاسبه بهتون ندن. باید گرایشتون مرتبط باشه. مثلا به سد و شبکه کلا پروانه نمیدن. یا به آب و فاضلاب با شرایطی میدن. اما به کارشناسی ناپیوسته عمران - عمران هم محاسبه میدن و هم نظارت و اجرا. فقط در مورد رشته هایی که عنوان " مهندسی تکنولوژی " دارن من شنیدم محاسبه نمیدن که البته مطمئن هم نیستم. میتونید از مسکن و شهرسازی استعلام بگیرید.

یا حق
رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
پاسخ
با تشکر از جوابگوی شما
من حتی به نظام مهندسی هم مراجعه کردم ولی میگن به سایت رماجعه کنید

بله کاردانیم مرتبط هست من از هنرستان کارهای عمومی ساختمان میخوندم و کاردانیم نیز کارهای عمومی ساختمان می باشد
رو مدرکم هم زده : دوره تحصیلات کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی تکنولوژی عمران به عمران ...
حالا من میتونم تو کدوم امتحان شرکت کنم ...
پاسخ
راستی محاسبه نکردید ایا سه سالم پر شده ایا من همین هفته برم نظام مهندسی ثبت نام کنم میتونم تو ازومن مرداد ماه 94 شرکت کنم یا نه حتما باید از روی ثبت نام تو نظام مهندسی گذشته باشه یا ربطی نداره ؟
پاسخ
با این شرایطی که گفتید سه سالتون پر شده و میتونین تو امتحان شرکت کنید.
اما در مورد رشته ی آزمون چون تکنولوژی هستید، اطلاع دقیق ندارم که میتونین محاسبات شرکت کنید یا نه. اما نظارت و اجرا رو میدونم که میتونین.
رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

پاسخ
گذشته از اینها، با فرض اینکه با مدرک تکنولوژی هم بتونین توی آزمون محاسبات شرکت کنید، چون 3 سال از مدرک کارشناسی تون نگذشته باز هم نمی تونین توی محاسبات مرداد شرکت کنید.
یعنی برای محاسبات، اون یکسال کاردانی رو درنظر نمی گیرند

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 726 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 11 716 1395/8/13 ، 05:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 403 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  سوال ریاضی-درخواست حل maryam68 3 535 1395/2/20 ، 05:31 عصر
آخرین ارسال: maryam68
  درخواست کمک از همه اعضای مای سیویل afshin_ipe 0 431 1394/7/29 ، 01:19 عصر
آخرین ارسال: afshin_ipe
  درخواست کتاب آموزش AutoCAD Structural Detailing علی بهنیا 5 859 1394/3/11 ، 02:37 عصر
آخرین ارسال: علی بهنیا
  درخواست راهنمایی در مورد زبان های برنامه نویسی علی بهنیا 3 969 1394/2/6 ، 10:10 عصر
آخرین ارسال: miladezati
  درخواست کمک برای آزمون استخدامی golzar_68teh 1 553 1394/2/2 ، 09:24 صبح
آخرین ارسال: fardinf
  درخواست کمک فوری از اعضای مای سیویل آشنا به موبایل کلاه قرمزی 2 999 1394/1/4 ، 12:01 صبح
آخرین ارسال: miladezati
  درخواست کمک در مورد سیستم درای وال narimani1989 1 662 1393/12/20 ، 09:27 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان