امتیاز موضوع:
  • 240 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Etabs 9.7] اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد
سلام. من میخواستم اکانت VIP بخرم برای دریافت این آموزش. لینک های دانلود درست هستن دیگه؟
پاسخ
با سلام  و وقت بخیر خدمت  مهندسین عزیز

همه ما مهندسین کم و بیش باید کمی اتوکد بلد باشیم ولی متاسفانه اکثرا تو اون تایمی که باید یاد بگیریم یاد نگرفته و این امر مهم رو موکول می کنیم به اینده

و فکر می کنیم می شود با اینترنت و فایل های پی دی اف یاد گرفت و حتی با دانلود فایل های متخلف اقدام به یادگیری اتوکد می کنیم و چند روزی وقت می گذاریم ولی اکثرا در بعضی از جاهای اتوکد گیر می کنیم و این میشود که اتوکد برای ما تبدیل به یک نرم افزار سخت و غیر قابل یادگیر میشه و چون هم در زمان خودش یعنی در دانشگاه و هنرستان یاد نگرفتیم دگر نمی توانیم یاد بگیریم حتی مورد بوده خود من بارها برای یادگیری پیش دوستان رفتم ولی جوری یاد می دهند که انگاری ایشان بلدن اپولو هوا کنن ولی شما نه
و همین میشود که کلا بی خیال می شوید و عطایش را به لقایش می بخشید  ولی همیشه دوس دارید یاد بگیرید و هرزگاهی فایل جدید دانلود می کنید و باز همان قضایای تکراری ...

دوستان عزیز پیام های بسیاری برای بنده ارسال کردن و از اموزش های  گام به گامی که گذاشتم راضی بودن و منم به نوبه خودم خیلی خوشحال شدم که توانستم به جامعه مهندسین کشور کمکی ولو  کم  کرده باشم 

ولی یه خبر خوش براتون دارم بنده کل همین اموزش های موجود رو دارم ویرایش می کنم و چون خودم مثل شما بودم و از صفر و خود اموز یاد گرفتم اموزش دقیقا اون چیزی خواهد بود که میخواهید و واقعا  به دردتان خواهد خورد ولی ویرایش و تایپش کمی زمان بره ولی قول میدهم در عرض دو ماه دیگه در سایت قرار دهم تا مشکل یادگیری اتوکد شما برای همیشه حل شود

و این مژده رو میدم اون فایلی که در حال نگارشه جوری گام به گام باشد که بتوانید به صورت کاملا خود اموز و بدون تکیه به کسی یاد  بگیرید.

پس تا دو ماه به من وقت دهید تا فایل اماده شود

از صبر و شکیبای شما کمال تشکر و قدردانی رو دارم.

با تشکر
رسول غزالی
پاسخ
سلام من میخواستم اشترک خریداری کنم که تو بعضی از نظرات گفته بودن لینک ها خربه و با توجه به قدیمی بودن تاریخ آموزش ها احتمال خراب شدن لینک وجود داره

میخواستم بپرسم آیا لینک ها درسته ؟

و این اموزش جدید که گفتید که قرار میدید؟

اگه ممکنه سرییعتر پاسخ بدید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماکرویی برای ترسیم سریع در اتوکد به وسیله مختصات نقاط در اکسل فرشاد امن خانی 8 15,549 1400/2/4 ، 03:57 عصر
آخرین ارسال: mahyaAZIMI
  تبدیل پرینت اتوکد به PDF به صورت یک فایل Arya68 6 6,953 1399/11/21 ، 01:40 عصر
آخرین ارسال: eaglesweem
  اتوکد اتوماتیک نقشه کشی پلانهای ساختمانی برای اولین بار درایران SK1970 8 448 1399/7/24 ، 11:54 عصر
آخرین ارسال: Alek2Lek
  دانلود هاشور هتچ های مختلف در اتوکد Auto CAD Hatch فرشاد امن خانی 17 29,626 1399/4/26 ، 02:14 صبح
آخرین ارسال: سجاد سالمی
  دانلود فیلم آموزش رسم کروکی به وسیله گوگل ارث و انتقال آن به اتوکد فرشاد امن خانی 0 542 1399/3/16 ، 08:55 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود آموزش محاسبه مرکز اشکال نامنظم در اتوکد ( بصورت فیلم ) فرشاد امن خانی 0 276 1399/3/16 ، 08:52 عصر
  دانلود جزوه آموزش اتوکد دوبعدی (تهیه کننده: مهندس حسین خرمیان ) فرشاد امن خانی 0 409 1399/1/20 ، 02:42 صبح
  آموزش اتوکد به زبان خودمانی omid_rch 128 114,238 1398/12/21 ، 01:03 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  تغییر مقیاس با دستورات Scale در اتوکد فرشاد امن خانی 10 82,059 1398/4/2 ، 02:13 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  دانلود جزوه آموزشی " اتوکد سریع و آسان " دانشگاه آزاد تفت ( سید محمد پارسائیان) فرشاد امن خانی 0 789 1398/3/19 ، 07:51 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان