امتیاز موضوع:
  • 240 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Etabs 9.7] اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد
راستی آموزش باز ادامه داره ؟ یا دیگه مطلبی نمونده ؟
پاسخ
(1393/1/26 ، 10:19 عصر)lover1923 نوشته است: سلام من چند تا سوال دارم ببخشید خواستم نحوه تراز گذاری در نما.برش وپلان رو بگید همچنین نحوه قراردادان درب و مانند این ها رو بگید ممنون
سلام
وقت بخیر
بفرمائید،این فایل رو واستون در نظر گرفتم.
فکر کنم واستون مفید باشه.
موفق و موید باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   مهندس شلالوند.rar (اندازه: 989.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,254)
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
 سپاس شده توسط vahid.madadi ، setareh26 ، hasan01 ، waynerooney ، abolfazlll ، masoud6890 ، adel28 ، bhz67 ، behruz_civil ، mahboob21 ، یوسف ابراهیم پور
خواهش میکنم
برای تشکر فشردن دکمه تشکر کفایت میکند.
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
بسیار عالی
پاسخ
(1391/11/26 ، 05:19 صبح)AutoCAD2010 نوشته است: درس اول : اموزش تصویری کشیدن پلان

دوستان بعد از اموزش های بالا حالا نوبت به اموزش تصویری و مرحله به مرحله رسم پلان رسیده و تاکید میکنم این اموزش برای افراد مبتدی هست و اصلا به درد افرادی که اتوکد بلدن نمیخوره

در این اموزش شما نحوه کار با 3تا ابزار مهم (لاین ,افست,تریم)رو همراه با انجام پروژه یاد میگرین
امیدوارم به درد دوستان بخوره...

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  jy6x4pwzlrrij7sp13nf.gif]
من یه سوال دارم!!
واسه کشیدن پنجره ها ابزار خاصی وجود نداره؟ باید با همون لاین کشیده بشه؟

پاسخ
چرا من هرچی آموزش دانلود کردم همه میذارن رو حالت کلاسیک؟؟؟؟
یعنی هیشکی بلد نیس با 2012 به بالا کار کنه؟؟؟؟؟
پاسخ
خوب اگه شما با کلاسیک راحت نیستین با کلاسیک کار نکونین فرق خاصی نداره
اما در مورد پنجره میشه از هر نوع ابزاری استفاده کرد بستگی به سلیقه خودتون داره که چطوری طراحی کنید ولی برای اماتور ها لاین بدک نیست میشه باهاش یک پنجره ساده کشید یا اینکه از بلوک اماده استفاده کنید
موفق باشید...
پاسخ
مهندسAutoCAD از زحمت های که می کشید خیلی تشکر می کنم.تودرس دوم رسم پلان درمورد مقیاس بنظرم اگه یه کم واضح تر توضیح میدادید خیلی خوب می شد چون خود من یه چند ساعتی وقت گذاشتم تا Scale رو یاد بگیرم آخرش هم با مطلبی که آقای امن خانی در مورد Scale تو سایت گذاشتن یاد گرفتم.یکی هم اینکه درس سوم یعنی برش زدن رو اصلاً متوجه نمی شم اگه یکی کمکم کنه خیلی ممنون می شم.
پاسخ
سلام
شرمنده که کمی دیر جواب دادم چون متاسفانه نیستم خدمت مقدس سربازی دست وبالمون رو بدجوری بسته امیدوارم هیچ پسری از این به بعد گرفتار سربازی تو غربت نشه...
بگذریم میشه بفرمایین کجای برش رو متوجه نشدین چون سعی کردم کاملا ساده و بصورت برای هم رشته های عزیزم توضیح بدم اگه مشکلتون رو دقیقتر توضیح بدین بیشتر میتونم کمکتون کنم...
پاسخ
سلام اقا رسول خواهش می کنم.منم اگه دیر جواب دادم عذر خواهی می کنم چون منم در گیر امتحانات بودم. ما پلان رو رسم کردیم بعد پلان رو برش دادیم. ازجای که برش زدیم هال و اتاق خواب رو می بینیم؟ خطی که زیر نقشه رسم می کنیم با چه فاصله ی باشه؟ خطی که برای برش رو نقشه رسم می کنیم از ابزار خاصی استفاده می کنیم یا با همون لاین رسمش می کنیم؟ نحوه ی استفاده از اکستند رو هم اگه یه کم بیشتر توضیح بدید ممنون می شم؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماکرویی برای ترسیم سریع در اتوکد به وسیله مختصات نقاط در اکسل فرشاد امن خانی 8 15,556 1400/2/4 ، 03:57 عصر
آخرین ارسال: mahyaAZIMI
  تبدیل پرینت اتوکد به PDF به صورت یک فایل Arya68 6 6,959 1399/11/21 ، 01:40 عصر
آخرین ارسال: eaglesweem
  اتوکد اتوماتیک نقشه کشی پلانهای ساختمانی برای اولین بار درایران SK1970 8 455 1399/7/24 ، 11:54 عصر
آخرین ارسال: Alek2Lek
  دانلود هاشور هتچ های مختلف در اتوکد Auto CAD Hatch فرشاد امن خانی 17 29,646 1399/4/26 ، 02:14 صبح
آخرین ارسال: سجاد سالمی
  دانلود فیلم آموزش رسم کروکی به وسیله گوگل ارث و انتقال آن به اتوکد فرشاد امن خانی 0 546 1399/3/16 ، 08:55 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود آموزش محاسبه مرکز اشکال نامنظم در اتوکد ( بصورت فیلم ) فرشاد امن خانی 0 279 1399/3/16 ، 08:52 عصر
  دانلود جزوه آموزش اتوکد دوبعدی (تهیه کننده: مهندس حسین خرمیان ) فرشاد امن خانی 0 411 1399/1/20 ، 02:42 صبح
  آموزش اتوکد به زبان خودمانی omid_rch 128 114,465 1398/12/21 ، 01:03 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  تغییر مقیاس با دستورات Scale در اتوکد فرشاد امن خانی 10 82,096 1398/4/2 ، 02:13 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  دانلود جزوه آموزشی " اتوکد سریع و آسان " دانشگاه آزاد تفت ( سید محمد پارسائیان) فرشاد امن خانی 0 791 1398/3/19 ، 07:51 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان