امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
error etabs
سلام بعدش شما میگید جواب نمیدن؟؟؟؟من که دارم میبینم همه ی مقاطع شما توسی شده یعنی خیلی سنگین وغیر اقتصادیه اتفاقا فقط چند تا تیره که بنفش و ابی هستند که مناسبه بقیه همه رو باید کم کنید....من احساس میکنم شما رنگارو اشتباه شناختید رنگ قرمز یعنی جواب نداده مقاطع پروژه ی شما همش سنگیته و جواب داده شدید.......
پاسخ
داشتم به خودم شک می کردم!!!
هر کاری که فرمودین انجام دادم دیگه ارور نداد ولی دیزاینش شد مثل همونی که عرض کردم
میشه خواهش کنم فایل دیزاینی که واسه شما انجام داده رو بهم بدین؟
از من این جوری شده
عکسا رو ضمیمه میکنم

بعد یه سوال کوچیک
یه زمان یادمه تو کاربرد کامپیوتر واسه جوینت شدن تیرا می رفتیم تو جوینت پوینت ولی یادم نیست کدوم گزینه رو می زدیم
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون
پاسخ
سلا مجدد باور کنید در اون فایل همه توسی شده بود بیخیال کلا اون فایل اشتباه بودش ...واسه پروژه شما فکرنکنم جوینت پوینت لازم باشه ولی باید از قسمت EDIT برید اول تیرارو فکر کنم باید انتخاب کنید بعد گزینه جوین لاین رو بزنید...
پاسخ
فکرکنم برای این که تیرارو درست رسم کنید میتونید از این گزینه هایی که الان عکسشو گذاشتم استفاده کنید من خودم واسه اتصال تیر به تیر از فعال کردن این گزینه ها استفاده میکنم ...البته ببخشید نمیدونستم عکسو باید چه جوری بزارم شرمنده

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   DCDC.rar (اندازه: 2.04 KB / تعداد دفعات دریافت: 22)
پاسخ
ممنون از لطفتون
ولی این فکر نکنم الان دیگه جواب کار رو بده
افتادم به جون جزوه م ببینم میشه کشفش کرد یا نه!!
پاسخ
سلام ببخشید من پروژتون دوباره در یه فایل ایتبس دیگه با آی پی ای های ساخته شده در Sd بدون خطا مدل کردم فقط باید زحمت تنظیمات دیگه شو مثل اصلاح منوی دیفاین ترکیب بارها و بارگذاریشو . غیره رو بکشید به نظرم رو این پروژه دوباره وقت بزارید بهتره اون یکی خیلی خطا داشت و جواب ندادنش احساس میکنم واسه ایمپورت ای پی ای های آمادست ...شرمنده میخواستم واستون خصوصی بفرستم اما صندوق دریافتتون پر بود...
پاسخ
اینم پروژه ....

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   پروژه فولاد.rar (اندازه: 47.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)
پاسخ
واقعا نمی دونم چی بگم
کاش این کارو نمیکردین
خیلی به زحمت انداختمتون
شرمنده
دستتون درد نکنه
پاسخ
در قسمت آکس F-4 یادم رفته ستونشو بزارم خودتون بزارید واسش ...نه بابا مدل سازیش خیلی طول نکشید حدودا 5 دقیقه
پاسخ
با سلام مدل من ساخته شده اما وقتی انالیز میشه هرور 3- رو میده . کسی میدونه ایراد از کجاست.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکل error n.0 در ایتبس amir.t 0 1,079 1392/6/3 ، 08:22 عصر
آخرین ارسال: amir.t
  درز انقطاع در etabs lord87 10 4,793 1392/4/2 ، 03:53 عصر
آخرین ارسال: malaki_mall

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان