مای سیویل

نسخه‌ی کامل: مشکل بازنشدن یک فایل خاص در اتوکد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3

سلام به دوستان عزیز

من یک فایل اتوکد به دستم رسیده که باز نمیشه و اتوکد بدون هیچ اروری گیر میکنه
البته این فایل تو کامپیوتر فرستنده باز میشه.... لطفا هرکس که میتونه من را
راهنمایی کنه.

البته دستور purge , audit
را هم اجرا کرده و مجدد فرستاده ولی باز هم فایل باز نمیشه..
اتوکد فرستنده و شما ورژن چنده
اگر فایلو میذاشتید بهتر میشد نظر داد
حتما الن فایل رو میذارم خیلی برام مهمه....ورژن من 2015 و فرستنده از 2010 تا 2014 سیو کرده و فرستاده ولی هیچ کدو باز نمیشه

این هم فایل ..ازکمکتون بی نهایت ممنونم......
فایلتون اونقدری سنگین نیست که مشکلی پیش بیاره . به دو صورت ذخیرش کردم ببینید باز میکنه یا نه
از زحمتی که کشیدین خیلی ممنون...ولی هنوز باز نمیشه ..یعنی مشکل از کجاست؟من تو باز کردن هیچ فایلی مشکل ندارم..نمیدونم این یکی چرا اینجوری شده .. از صبح تا حالا سرکارم!!هیچ اروری هم نمیده ..اصلا باز نمیشه ..
دلیلی نمیبینم بنده برای این موضوع باز شاید دوستان دیگه بدونن دلیل این موضوع رو .
روش های دیگه که بتونید بازش کنید فایل رو خراب میکنه و ارزشی ندارن
دوباره سلام.. کسی نمیتونه کمک کنه ؟این فایل تو کامپیوترهای دیگه بدون مشکل باز میشه.. اتوکد من هم با هیچ فایلی مشکل نداره به جز این .. خسته شدم دیگه ..از بس فایل رو باز کردم و اتوکد گیر کرد..
(1395/10/7 ، 12:46 عصر)setareh26 نوشته است: [ -> ]دوباره سلام.. کسی نمیتونه کمک کنه ؟این فایل تو کامپیوترهای دیگه بدون مشکل باز میشه.. اتوکد من هم با هیچ فایلی مشکل نداره به جز این .. خسته شدم دیگه ..از بس فایل رو باز کردم و اتوکد گیر کرد..

سلام

لطفا این فایلو امتحان کنید

http://s9.picofile.com/file/8280146368/N...r.rar.html

موفق و موید باشید./
صفحه‌ها: 1 2 3