مای سیویل

نسخه‌ی کامل: کدوم نسخه از ایتبس رو پیشنهاد میکنید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت مهندسین عزیز

همانطور که از عنوان سوال مشخص هست شما کدوم نسخه از ایتبس رو پیشنهاد میکنید؟

نسخه 9.7.4 که یه نسخه استاندارد بود و در پروژه های دانشجویی از اون همیشه استفاده میکردم اما الان نسخه های جدید اومده اخرین نسخه هم 16.2 هست.

ایا نسخه 16.2 خوبه ؟ مشکلی نداره؟برخی از دوستان گفتند که نسخه های جدید در محاسبات دارای خطا هستند....برخیا نیز معتقدند نسخه 15.2 بهترین نسخه هست.

نظرتون در این باره چیه؟
یاد ایامی که در گلشن صفایی داشتیم، این انجمن جزو خاطرات شیرین دوران دانشجویی من بود که با اومدن تلگرام حیف شد واقعا،
دوستان لطفا به این پرسش پاسخ بدین که کدوم ورژن ایتبس رو ترجیح میدین و چرا؟
(1400/8/4 ، 09:38 صبح)fardinf نوشته است: [ -> ]یاد ایامی که در گلشن صفایی داشتیم، این انجمن جزو خاطرات شیرین دوران دانشجویی من بود که با اومدن تلگرام حیف شد واقعا،

سلام. در حال حاضر بهترین ورژن ایتبس 16.2.1 و 19.1 هستند که بهترین کارایی رو مطابق با ضوابط مقررات ملی ساختمان هم دارند.
بستگی به این دارد مقدار اطلاعات شما از ایین نامه های طراحی دنیا چقدر باشد و ایین نامه طراحی کشور شما چه وضعیتی داشته باشد نسبت به اخرین ورژن نرم افزار همیشه تو ایران دنبال اخرین ورزنها نباش چون گردش علمی خوبی در صنعت ساختمان وجود نداره و عقب ماندگی هم با توجه به تورم هم هست دنبال ورژن گشتن تا حدی خوبه چون جنابعالی به عنوان یه مهندس مبتدی بیای تبطیق کنی علمت را با آیین نامه جدید که تو نرم افزار میاره این دوستانی که از ورژن خوششون میاد زیاد به اطلاعت انها اعتمادی نیست
(1400/8/8 ، 07:55 عصر)civil92 نوشته است: [ -> ]
(1400/8/4 ، 09:38 صبح)fardinf نوشته است: [ -> ]یاد ایامی که در گلشن صفایی داشتیم، این انجمن جزو خاطرات شیرین دوران دانشجویی من بود که با اومدن تلگرام حیف شد واقعا،

سلام. در حال حاضر بهترین ورژن ایتبس 16.2.1 و 19.1 هستند که بهترین کارایی رو مطابق با ضوابط مقررات ملی ساختمان هم دارند.

کاملا موافقم