مای سیویل

نسخه‌ی کامل: برنامه ترسیم فونداسیون در اتوکد از خروجی برنامه safe
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
برنامه panahi.VLX 
با این برنامه می توان فونداسیون ایجاد شده در برنامه SAFE 2014 را در اتوکد ترسیم کرد. برای این منظور یک خروجی متنی از برنامه safe گرفته و با بارگذاری و اجرای این یرنامه در محیط اتوکد، مسیر فایل متنی ایجاد شده از سیف را به آن داده و در نهایت فونداسیون در اتوکد ترسیم می شود. این برنامه در محیط اتوکد با دستور panahi اجرا می شود. در فایل فشرده پیوست، برنامه و راهنمای اجرای برنامه قرار داده شده است. لازم به ذکر می باشد که برای خروجی گرفتن از برنامه SAFE واحد برنامه روی kg/cm تنظیم شده باشد. (مهم واحد cm می باشد)
سوال یا نقدی بود بفرمایید.
سلام
ورژن 2 برنامه panahi.VLX

این ورژن با دستور panahi2 اجرا می شود.

تغییرات:
1- درج مقادیر مساحت میلگرد مورد نیاز شبکه بالا و پایین فونداسیون روی پلان به تفکیک بر حسب سانتی متر مربع
2- رفع باگ ترسیم فونداسیون های چندضلعی
سلام
ورژن 2.2 نرم افزار
تغییرات:
1- رفع ایرادات مربوط به زوم کردن روی پلان های ترسیم شده.
2- رفع ایرادات درج مساحت میلگردها روی پلان برای نوارهای طراحی دارای شکستگی

فقط کافی است فایل panahi2.VLX را دانلود و جایگزین فایل قبلی کنید.
با سلام خدمت مهندس عزیز
ما برای به دست اوردن جزییا ت میلگرده در سیف از خود بخش دیتیلینگ متوانیم استفاده کنیم سوال اینجا هست که این برنامه رو که معرفی کردید ایا بهتر از دیتیلینگ سیف هست ودلیلیش چیه البته دیتیلینگ سیف هم ایراداتی دارد ولی کلا این نرم افزار بهتر است یا این روشی که عرض کردیم خدمت شما ؟
سوال برای ورزنهای پایین تر سیف قابل استفاده هست یا خیر ؟ برای نشان دادن مقدار وصله وروش که استفاده میکنه چی هست ؟ ایا این یک برنامه جدا هست یا یک پلاگین داخل اتوکد هست ؟
(1397/9/30 ، 11:57 صبح)SK1970 نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت مهندس عزیز
ما برای به دست اوردن جزییا ت میلگرده  در سیف از خود بخش دیتیلینگ  متوانیم استفاده کنیم سوال اینجا  هست که این برنامه رو که  معرفی کردید  ایا بهتر از دیتیلینگ  سیف هست ودلیلیش چیه  البته  دیتیلینگ سیف هم ایراداتی دارد ولی کلا این نرم افزار بهتر است  یا این روشی که  عرض کردیم خدمت شما ؟
سلام
کار این برنامه و دستور در ابتدای موضوع توضیح داده شده است. ترسیم فونداسیون و میزان مساحت آرماتورهای طراحی از روی خروجی برنامه سیف. دیتیلینگ هم فعلا انجام نمیده. دیتیلنگ سیف هم برای ایران خیلی کاربردی نیست و بهتر است در ارسال های دیگری در این باره صحبت شود.