مای سیویل

نسخه‌ی کامل: اخبــار کارشناسی ارشد و دکــترا (دولتی/آزاد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


فردا آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد/انتخاب رشته 64 درصد مجازین
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94030200649
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
118-13.jpg

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی توسط داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 94 ساعت 24 یکشنبه سوم خردادماه پایان می‌پذیرد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: به کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که تاکنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه سازمان سنجش درباره کد رشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات دفترچه راهنما و سایر اطلاعیه‌های منتشره سازمان نسبت به انتخاب حداکثر 100 کدرشته محل از میان کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مجاز یا کد رشته‌های امتحانی مجاز اقدام نمایند و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org کد رشته محل‌های تحصیلی انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت نمایند.

وی از امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته‌ نموده‌اند خبر داد و افزود: داوطلبانی که انتخاب رشته نموده‌اند نیز در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه منتشره این سازمان به ویژه در مورد کدرشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات دفترچه می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح اطلاعات اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد تعداد انتخاب رشته کنندگان گفت: تا ساعت 8 صبح امروز شنبه دوم خردادماه از تعداد 429 هزار و 688 داوطلب مجاز به انتخاب رشته 275 هزار و 64 داوطلب (64 درصد مجازین) انتخاب رشته کرده‌اند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


انتخاب رشته 80 درصد داوطلبان آزمون ارشد/اعلام نتایج نهایی دهه اول شهریور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94030402134
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
29-227.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان زمان انتخاب رشته مجازین در ساعت 24 شب گذشته، از انتخاب رشته 80.17 درصد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده ساعت 20 سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قرار داده شد.

وی ادامه داد: از تعداد 655 هزار و 679 داوطلب حاضر در آزمون، تعداد 429 هزار و 688 داوطلب (بیش از 65.5 درصد) مجاز به انتخاب رشته شدند و داوطلبان مجاز ضرورت داشته پس از دریافت دفترچه راهنما که از ساعت 18 چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده، به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند و از ساعت 20 دوشنبه 28 اردیبهشت‌ماه و با در نظر گرفتن مهلت در نظر گرفته شده تا ساعت 24 یکشنبه سوم خردادماه با مراجعه به سایت سازمان نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد آمار انتخاب رشته‌کنندگان اظهار کرد: براساس آمار گزارش شده اولیه از تعداد 429 هزار و 688 داوطلب، 344 هزار و 492 داوطلب (80.17 درصد) نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نموده‌اند.

توکلی در پایان در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتایج نهایی در دهه اول شهریورماه اعلام می‌شود.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


جزئیات رفع نقص کارت‌های آزمون ارشد آزاد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94030402534
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
erfan khoshkhoo-17-26.jpg

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد جزئیات اقدامات لازم برای رفع نقص کارت های آزمون ارشد را تشریح کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند، هرچه سریعتر با مراجعه به سایت http://www.azmoon.org نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی در ادامه گفت: درصورتیکه داوطلبان در برگه‌های ورود به جلسه خود نواقصی شامل: اطلاعات فردی، عکس، دین، زبان و سهمیه مشاهده کردند، می توانند به باجه های رفع نقص در واحدهای دانشگاهی که بعنوان حوزه برگزاری انتخاب کرده اند، مراجعه کنند.

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص آدرس حوزه های امتحانی تهران گفت: مراکز رفع نقص خواهران : دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واحد تهران مرکزی به آدرس: شهرک قدس (غرب سابق)، میدان صنعت، ابتدای خیابان ایران زمین، روبروی اداره برق و حوزه برادران: مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج)، واحد تهران مرکزی به آدرس: میدان امام حسین، خیابان دماوند، جنب بیمارستان بوعلی است. وی در مورد زمان مراجعه گفت: داوطلبان می توانند از 9:00 صبح الی 13:00 و عصرها از 14:00 الی 18:00 برای رفع نقص مراجعه کنند.

کارمندان دانشگاه آزاد امکان شرکت در آزمون حوزه امتحانی محل خدمت خود را ندارند

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاکید کرد: کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی که حوزه امتحانی خود را در واحد دانشگاهی محل خدمت انتخاب نموده اند مجاز به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در واحدهای مذکور نمی باشند.

دکتر علوی فاضل گفت: کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی توجه داشته باشند در صورتیکه حوزه انتخابی آنها برای آزمون کارشناسی ارشد همان واحد دانشگاهی محل خدمت آنها است، لازم است با مراجعه به معاونت آموزشی واحد دانشگاهی محل خدمت نسبت به تغییر محل حوزه امتحانی خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ،علوی فاضل تأکید کرد: در صورتیکه فردی با شرایط مذکور حوزه خود را تغییر ندهد در روز امتحان از شرکت او در آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد. وی در پایان یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ 7، 8 و 9 خرداد 94 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد، چهارشنبه
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94030402549
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
erfan khoshkhoo-8-37.jpg

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی (PH.D) این دانشگاه در روز چهارشنبه،ششم خردادماه خبر داد.

دکتر علوی فاضل در گفت و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت:نتایج پذیرش چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی، برای شرکت در مصاحبه از ساعت 14 روز چهارشنبه،ششم خردادماه، از طریق سامانه azmoon.com اعلام می‌شود.همچنین زمان و مکان مصاحبه داوطلبانی که در آزمون کتبی و چند برابر ظرفیت نمره لازم را کسب کرده‌اند،نیمه دوم خردادماه از طریق سامانه مذکور اعلام می شود.

وی ادامه داد:داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت می‌شوند باید در جلسه مصاحبه، پایان نامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند،همچنین ضرورت دارد چنانچه دارای تولیدات علمی ( مقاله، گواهی شرکت در کنفرانس،چاپ کتاب و..)هستند،این تولیدات علمی را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

اعلام نتیجه نهایی در نیمه دوم شهریورماه

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درمورد زمان اعلام نتایج نهایی اظهار کرد:نتیجه نهایی آزمون دکتری آزاد نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71523
برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه


معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی زمان آزمون کار‌شناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و زمان دریافت کارت شرکت در این آزمون را اعلام کرد.

به گزارش آنا، دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان برگزاری آزمون کار‌شناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۴ در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ ۷، ۸ و ۹ خرداد ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود: داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه با مراجعه به پایگاه اینترنتی azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت نام، برگه ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

علوی فاضل تأکید کرد: چنانچه داوطلبان در برگه ورود به جلسه مغایرتی از لحاظ مشخصات فردی، عکس، سهمیه، زبان و غیره ملاحظه کردند، باید به باجه‌های رفع نقص که در حوزه‌های برگزاری وجود دارد، مراجعه کنند.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان رفع نقص برگه‌های ورود به جلسه گفت: زمان رفع نقص برگه‌های ورود به جلسه روزهای دوشنبه ۴/۳/۹۴، سه شنبه ۵/۳/۹۴ و چهارشنبه ۶/۳/۹۴ از صبح ساعت ۹ الی ۱۳ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ است.

وی در پایان افزود: داوطلبان مـی تـواننـد جهت دریافت جزییات اطلاعات برگه ورود به جلسه به سـایت www. pubr-azmoon. com مراجعه و نسبت به دانلود این اطلاعیه اقدام کنند.


نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی آزاد اعلام شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94030603991
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
erfan khoshkhoo-17-26.jpg

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه دوره های بدون آزمون و با آزمون دکتری تخصصی (PH.D) اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل دراین باره گفت: آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 94 که شماره داوطلبی خود را در اختیار ندارند، می توانند از طریق تلفن گویا به شماره 4743 و انتخاب کلید شماره پنج اطلاعات را دریافت و سپس با مراجعه به سایت http://www.azmoon.com نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان رشته های بدون آزمون دوره دکتری تخصصی نیز می‌توانند با انتخاب کلید شماره 5 ، نسبت به دریافت شماره پرونده خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل تاکید کرد: زمان و مکان مصاحبه داوطلبانی که در آزمون کتبی و چند برابر ظرفیت نمره لازم را کسب کرده‌اند،نیمه دوم خردادماه از طریق سایت http://www.azmoon.com اعلام می شود.

وی ادامه داد:داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت می‌شوند باید در جلسه مصاحبه، پایان نامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند،همچنین ضرورت دارد چنانچه دارای تولیدات علمی ( مقاله، گواهی شرکت در کنفرانس،چاپ کتاب و..)هستند،این تولیدات علمی را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

اعلام نتیجه نهایی در نیمه دوم شهریورماه

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درمورد زمان اعلام نتایج نهایی اظهار کرد:نتیجه نهایی آزمون دکتری آزاد نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71529


اعلام زمان مصاحبه 29 رشته دکتری آزاد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94031809843
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
erfan khoshkhoo-10-39.jpg

زمان مصاحبه 29 رشته دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال 94 اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت : جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی 29 رشته بر روی سایت http://www.azmoon.net قرار گرفته و هم‌اکنون دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با مراجعه به این سایت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد : دعوت‌شدگان می‌بایست در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند،گفت: دعوت‌شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد علوی فاضل در پایان در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. اما اگر هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با مراجعه به سایت http://www.pubr-azmoon.com و طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ لازم را دریافت کند.

انتهای پیام


زمان مصاحبه 43 رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94032413769
یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
1411716069289_Erfan Khoshkhoo-29.jpg

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد زمان مصاحبه 43 رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی 43 رشته از ساعت 11:00 روز یکشنبه مورخ 24 خرداد 94 روی سایت http://www.azmoon.net قرار گرفت.

علوی فاضل در ادامه افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با مراجعه به این سایت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: دعوت‌شدگان می‌بایست در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند، گفت: دعوت‌شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد ضروری است.

علوی فاضل خاطرنشان کرد : با توجه به این که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه بین معدل و نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، وی در پایان در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت : زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. اما اگر هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با مراجعه به سایت http://www.azmoon.org و طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ لازم را دریافت کند.

انتهای پیام
علام نتایج نهایی آزمون دکتری از چهارشنبه
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94052513898
یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
erfan khoshkhoo-21-22.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری (PH.D) نیمه متمرکز سال 94 در روز چهارشنبه 28 مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر فوق افزود: کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد ضمن مراجعه به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی اعلام شده مربوط به هر کد رشته محل در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده مراجعه نمایند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


انتشار کارنامه نهایی آزمون دکتری از ساعت 18 امروز
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94060100531
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰
erfan khoshkhoo-13-34.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز 94 از ساعت 18 امروز یکشنبه اول شهریور ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر فوق افزود: کلیه داوطلبان که در این آزمون انتخاب رشته نموده‌اند می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به پرینت کارنامه خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: چنانچه داوطلبی در مورد کد رشته‌ محل‌های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات کارنامه سوالی دارد حداکثر تا روز پنج شنبه 30 مهرماه فرصت دارد منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام نموده و از ارسال نامه یا مراجعه حضوری خودداری کند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: بدیهی است چنانچه اعتراضات به طریق دیگری جز سیستم پاسخگویی اینترنتی یا بعد از تاریخ 30 مهرماه اعلام شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37