مای سیویل

نسخه‌ی کامل: اخبــار کارشناسی ارشد و دکــترا (دولتی/آزاد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


اعلام نتایج آزمون ارشد از ساعت ۲۰ امشب
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94060905346
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۶
vahid (6)-25.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد از ساعت ۲۰ امشب، نهم شهریورماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، ضمن اعلام این خبر گفت: فهرست اسامی ۱۵۹هزار و ۶۴۵ پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۴، از ساعت ۲۰امشب، دوشنبه نهم شهریورماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی افزود: از تعداد ۱۵۹هزار و ۶۴۵ داوطلب پذیرفته شده، ۷۶ هزار و ۲۳۹نفر زن و ۸۳ هزار و ۴۰۶ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: داوطلبانی که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام شده ضرورت دارد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنان روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات لازم در خصوص تاریخ و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه نمایند. در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی تاریخ مشخصی اعلام نکرده، پذیرفته شدگان مذکور ضرورت دارد در یکی از روزهای شنبه ۱۴، یکشنبه ۱۵، دوشنبه ۱۶ شهریور ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه برای ثبت نام به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مراجعه نمایند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


نتایج آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94061107452
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
1411715891963_Erfan Khoshkhoo-3.jpg

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی از ساعت 15 امروز چهارشنبه یازدهم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی http://www.sanjeshp.ir خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه بالغ بر 90 هزار داوطلب در رشته‌های علوم پزشکی ثبت‌نام کرده‌اند افزود: در این آزمون که در 76 رشته علوم پزشکی برگزار شد، بالغ بر 22 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در پایان در مورد پذیرفته‌شدگان اظهار کرد: به طور کلی 6401 نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند که 70 درصد آنها زن و 30 درصد مرد هستند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


انتشار کارنامه اطلاعات پذیرفته شدگان آزمون ارشد از فردا
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94061107364
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
harirchi-6.JPG

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه برای داوطلبان واجد شرایط گزینش در آزمون کارشناسی ارشد از فردا پنج شنبه 12 شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: فهرست اسامی تعداد 159 هزار و 645 نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 در روز دوشنبه نهم شهریور ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

وی افزود: برای داوطلبان واجد شرایط گزینش کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم،‌رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌ محل‌های انتخابی در صفحه مربوط تنظیم شده و فردا پنج شنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ارسال سئوال داوطلبان به سازمان سنجش خبر داد و اظهار کرد: با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج، اطمینان حاصل شده است اما با این وجود داوطلبان می‌توانند بعد از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در صورتی که در مورد مندرجات کارنامه سوالی دارند تا روز پنج شنبه نهم مهرماه از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


نتایج دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94061912346
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
Azad_University_logo.png

نتایج دوره‌های با آزمون و بدون آزمون دکترای تخصصی سال 94 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نتایج دوره‌های با آزمون و بدون آزمون دکترای تخصصی سال 94 دانشگاه آزاد اسلامی از طریق پایگاه اعلام نتایج آزمون‌های این دانشگاه به نشانی اینترنتی azmoon.org اعلام شد.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523

هفته آینده آغاز می شود،

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - صنفي، دانشجويي
کد خبر: 94070100481
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۸
1430992393958_76675.jpg

ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی درباره نحوه انتخاب رشته توسط داوطلبان گفت: متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و رشته های با آزمون سراسری ورود به دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه http://www.azmoon.org نسبت به ثبت انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

وی در خصوص چگونگی انتخاب رشته داوطلبان گفت: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر 20 محل دانشگاهی متناسب با رشته امتحانی خود هستند.همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته و محل متناسب با مجموعه امتحانی خود بوده و داوطلبان رشته های با آزمون سراسری هم می توانند متناسب با گروه آزمایشی که در آزمون آن شرکت نموده اند حداکثر تا 20 رشته/محل را انتخاب نمایند.

وی در خصوص داوطلبان واجد شرایط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت گفت: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی و کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت خواهند بود.

زمان شروع انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدای هفته آینده اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71201


آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد از فردا
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94070502722
یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
erfan khoshkhoo-15-30.jpg

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی از فردا دوشنبه، 6 مهر آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه با اعلام این خبر، درباره داوطلبان واجد شرایط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت گفت: «کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی و آزمون سراسری سازمان سنجش کشور مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت خواهند بود.»

وی تاکید کرد: «داوطلبان آزمون دکتری تخصصی متناسب با رشته امتحانی، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد متناسب با مجموعه امتحانی و همچنین داوطلبان رشته‌های باآزمون سراسری متناسب با گروه آزمایشی که در آن شرکت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه این معاونت به نشانی http://www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 20 رشته محل دانشگاهی به غیر از شهر تهران و مراکز استان اقدام کنند. همچنین برای داوطلبان رشته‌های با آزمون سراسری در گروه علوم پزشکی، انتخاب شهر تهران و مراکز استان امکان‌پذیر است.»

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علوی فاضل تأکید کرد: «جابه جایی محل قبولی پذیرفته‌شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه یک مهر آغاز شده، تا روز دوشنبه 6 مهر 94 ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است این جا به جایی شامل استان تهران و البرز نیست.»

انتهای پیام


امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت ارشد از 12 مهر
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94070603324
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
118-13.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 از روز یکشنبه 12 مهرماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ گفت: اطلاعیه سازمان سنجش حاوی کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از امروز دوشنبه ششم مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های مذکور ثبت نام نموده‌اند و در جلسه آزمون حاضر بودند اعم از اینکه در ردیف مجازین به انتخاب رشته قرار گرفته یا نگرفته‌اند می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور در صورت واجد شرایط بودن حداکثر 20 کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های تحصیلی کد رشته امتحانی و یا کد رشته‌های امتحانی مربوط انتخاب کنند و از روز یکشنبه 12 مهرماه لغایت پنج شنبه 16 مهرماه به سایت سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کد رشته‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در ادامه تاکید کرد: داوطلبانی که قبلا در ردیف پذیرفته شدگان نهایی (بجز پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه) قرار گرفته‌اند در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در یکی از کد رشته‌ محلهای انتخابی، قبولی قبلی آنها لغو می‌شود.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در یکی از کد رشته محل‌های دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده باشند در این مرحله حق انتخاب رشته نخواهند داشت.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون‌های دکتری و ارشد دانشگاه آزاد تا شنبه ادامه دارد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94070905705
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
1411286591851_97-14.jpg

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون‌های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد و رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که از روز دوشنبه شش مهر آغاز شده همچنان ادامه دارد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترعلوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد: جهت رفاه حال دانشجویان و با در نظر گرفتن طرح بومی گزینی، کلیه اقدامات لازم جهت به روز رسانی سایت انجام پذیرفته و تعدادی رشته محل جدید که مصوبه آنها پس از انتشار دفترچه‌های آزمون صادر شده در استان‌های مختلف به لیست رشته‌ محل‌هایی که داوطلبان امکان انتخاب آن را دارند اضافه شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، وی تاکید کرد: کلیه تسهیلات لازم جهت ویرایش رشته محل‌های انتخابی این متقاضیان فراهم گردیده است.

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون‌های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد و رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز شنبه 11 مهر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام


انتشار اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز کنکور 94 از امروز
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94071308212
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
00-273.jpg

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 94 خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: فهرست اسامی تعداد 24 هزار و 879 نفر (8603 نفر زن و 16هزا و 276 نفر مرد) معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز دوره‌های روزانه و شبانه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان به منظور شرکت در مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش گروه‌های آموزشی مختلف در رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی آزمون سراسری سال 94 امروز دوشنبه 13 مهرماه روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه متمرکز معرفی‌شدگان هر یک از کدرشته‌های نیمه تمرکز تا چند برابر ظرفیت در هر کد رشته با توجه به نمره کل از بین داوطلبانی که کدرشته یا رشته‌های مربوط را انتخاب کردند استخراج و اسامی آنان به تفکیک هر رشته درج گردیده است.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: معرفی شدگان رشته‌های نیمه متمرکز که براساس اولویت‌بندی رشته‌های خود در فرم انتخاب رشته گزینش می‌شوند ضرورت دارد در مراحل مختلف مصاحبه، معاینه یا سایر مراحل گزینش و آزمون عملی شرکت کنند.

توکلی تاکید کرد: داوطلبان پذیرفته شده رشته های متمرکز آزمون سراسری 94 باید توجه داشته باشند چنانچه در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های نیمه متمرکز قرار گرفته باشند در صورتی که برای انجام مراحل مختلف مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته یا رشته‌های نیمه متمرکز اعلام شده اقدام نمایند و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های نیمه متمرکز قرار گیرند مطابق ضوابط قبولی آنها در رشته متمرکز لغو می‌گردد.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: کلیه معرفی شدگان مذکور ضرورت دارد براساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنان روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد برای شرکت در مراحل مختلف گزینش رشته‌های نیمه متمرکز اقدام نمایند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523


امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت ارشد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94071811259
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
1410240986968_10367.jpg

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کد رشته محل‌های آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی ساعت 24 امشب (شنبه 18 مهرماه) پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: کلیه داوطلبان علاقه‌مند و واجد شرایط می‌توانند براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای شماره 1 و 2، برگ راهنمای مربوط، اطلاعیه مورخ 6 مهرماه سازمان سنجش و سایر اطلاعیه‌های تکمیلی به ویژه اطلاعیه‌ای که پنجشنبه 16 مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار داده شده است، در این مهلت پس از انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه با مراجعه به سایت سازمان نسبت به ثبت کد رشته محل‌ها در فرم اینترنتی اقدام نمایند.

وی از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و افزود: داوطلبانی که قبلا اقدام به انتخاب رشته نموده‌اند در صورتی که با توجه به اطلاعیه 16 مهرماه نیاز به اصلاح کد رشته‌های انتخابی دارند، می‌توانند در مهلت باقیمانده نسبت به ویرایش کد رشته‌ها اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد آمار ثبت‌نام‌کنندگان گفت: تا ساعت 8 صبح امروز (شنبه 18 مهرماه) 57هزار 300 داوطلب نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته درخصوص ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت‌ها اقدام کرده‌اند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71523
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37