مای سیویل

نسخه‌ی کامل: وام برای خرید لپ تاپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید
دوستان می خواستم لپتاپ قسطی بگیرم اما هر جا میرم میگن به دلیل نوسانات شدید بازار قسطی نمیدیم دو تا سوال داشتم از خدمت دوستان :
1-کدوم بانک تسهیلات وام برای خرید لپ تاپ میده و شرایطش چه جوریه
2-ایا خریدن لپ تاپ الان به صرفست یا بعد از عید (میگن بعد از عید به دلیل نوسانات شدید بازار قیمت از اینم بالاتر میره راسته ؟)
با تشکر...
سلام در حال حاظر در رابطه با وام اطلاعی ندارم ولی از نظر من در صورتی که به لپ تاپ نیاز زیادی ندارید خریدنش اصلا توصیه نمیشه
یک لپ تاپ 5 هسته ای Lenovo دو سال پیش یک میلیون و دویست هزار تومان و الان در حدود دو میلیون و هشتصد هزار تومان
(1391/12/6 ، 12:17 عصر)ranjbar013 نوشته است: [ -> ]با سلام و خسته نباشید
دوستان می خواستم لپتاپ قسطی بگیرم اما هر جا میرم میگن به دلیل نوسانات شدید بازار قسطی نمیدیم دو تا سوال داشتم از خدمت دوستان :
1-کدوم بانک تسهیلات وام برای خرید لپ تاپ میده و شرایطش چه جوریه
2-ایا خریدن لپ تاپ الان به صرفست یا بعد از عید (میگن بعد از عید به دلیل نوسانات شدید بازار قیمت از اینم بالاتر میره راسته ؟)
با تشکر...

بنده هم خدمت شما سلام عرض میکنم
شما میتوانید با خرید از هر فروشگاه کامپیوتر و مهر کردن فاکتور تقریباً از همه بانکها مخصوصاً بانکهای دولتی به همان اندازه وام 26% بگیرید.(البته بنده در صورتی این راه ترجیح میدم که بخوام با لپ تاپم کار کنم و قسط هاشو خودم جور کنم.)
بهر حال موفق باشید!
با سلام بنده نیز پیگیر شدم چندجا رفتم گفتن قسطی نمیدیم جز یکی که گفت 4 ماهه قسطی میدیم
غیر از اون عرض کنم که بانک ملت نیز تا 5 میلیون تومان هم وام میده به شرطی که حساب شما قبلا اونجا کار کرده باشه یعنی یجورای خوش حساب باشین...