مای سیویل

نسخه‌ی کامل: آموزش GPSاز مبتدی تا حرفه ای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام .امروزه استفاده از GPSبرای نقشه برداری به شدت افزایش یافته.از ترسیم کروکی ها ، تعیین طول ها و اختلاف ارتفاع ها تا عملیات مساحی و مسیریابی و حتی توپوگرافی و ............به همین دلیل سعی دارم آموزش این دستگاه و نرم افزار آن (MAP SOURCE)و همچنین کاربرد اتوکد در این مبحث رو انجام بدم.قسمت اول اون رو تهیه کردم که تقدیم میکنم.امیدوارم دوستان استقبال کنن.
این هم قسمت دوم آموزش که انجام یک پروژه ی عملی و واقعی در خصوص محاسبه ی طول لوله ی مورد نیاز برای انتقال آب از یک روستا به روستای دیگر است.این قسمت به خاطر اینکه وقتی تبدیل میکنم فرمول نویسی ها بهم میریزه رو فعلا فایل WORD رو میذارم.
این هم قسمت سوم آموزش که در رابطه با اندازه گیری مساحت زمین ها به کمک GPS است و این قسمت از آموزش به صورت تصویری می باشد.امیدوارم دوستان استقبال کنن و مفید واقع بشه.منتظر نظرات دوستان هستم.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  qumbpcrra74fy4u5vm5.gif]
این هم قسمت چهارم آموزش که به صورت کاملا تصویری نحوه ی تعیین پروفیل طولی و پلان مسیر را آموزش می دهد.میدوارم مفید واقع بشود.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  lduwqpkqaanr40k1c001.gif]
در قسمت بعدی آموزش ترسیم کروکی جهت اخذ سند را خواهیم داشت.اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بذارن.
gps راهنماش دانلود نمیشه.
لینک ها سالم هستند/
سلام ما منتظریم که این آموزش را تو سایت قرار دهی
(1392/1/2 ، 06:38 عصر)taksa2012 نوشته است: [ -> ]در قسمت بعدی آموزش ترسیم کروکی جهت اخذ سند را خواهیم داشت.اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بذارن.

سلام مهندس ما بی صبرنانه منتظریم.با تشکر
آیا برای ثبت نام سند مالکیت برای زمین های غیر کشاورزی روستا ها هم می شود در سایت ثبتاسناد واملاک کشور ثبت نام کرد؟آیا مسول سند برای روستاها دهیاری یا بنیاد مسکن نمی باشند؟
صفحه‌ها: 1 2