مای سیویل

نسخه‌ی کامل: سومين جشنواره "روز معمار"
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فراخوان سومین جشنواره روز معمار با محوریت «شناخت هویت معماری معاصر ایران با نگاه منطقه‌ای به استان البرز» ویژه‌ی دانشجویان و اساتید دانشگا‌هی از سوی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج اعلام شد.

حسین آبین، سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اشاره به اهداف این جشنواره گفت: جشنواره روز معمار هر ساله با هدف بزرگداشت شیخ بهایی، ارتقای سطح کیفی آموزش‌های معماری، پیوند عرصه اندیشه و عمل و ایجاد فضای با نشاط و پویا در میان دانشجویان اجرا می‌شود.
وی شناسایی هویت معماری استان البرز و رشد علمی معماری منطقه را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست و خاطرنشان کرد: جشنواره روز معمار با محوریت «شناخت هویت معماری معاصر ایران با نگاه منطقه‌ای به استان البرز» برای شناساندن هویت معماری استان البرز و رشد علمی معماری منطقه برگزار خواهد شد.
آبین خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری مرکز آموزش علمی - کاربردی شهرداری کرج، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان البرز برگزار می‌شود.
سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج، ادامه داد: این جشنواره در بخش‌های مختلف از جمله ارائه مقاله، مستندسازی از طریق فیلم و عکس و پانل تخصصی با حضور اساتید معماری ایران و مطرح در کشور و تقدیر از معمار پیشکسوت در سوم اردیبهشت‌ماه به مدت یک روز برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: برترین آثار توسط کارشناسان شناسایی شده و در نهایت این آثار به نهادهای مریوطه برای ایجاد تغییرات مثبت در فضاسازی شهری ارائه می‌شود و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا می‌شود.
سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج، گفت: علاقه‌مندان از پنج اسفندماه می‌توانند چکیده مقالات خود را از طریق سایت مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به نشانی karaj.iastjd.ac.ir ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 32538855-026 داخلی 106 تماس حاصل کنند.