مای سیویل

نسخه‌ی کامل: بهترین نرم افزار ترسیم نقشه سازه بتنی در cadکدام است؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
با سلام

در خصوص سئوال مطرح شده خواستم کمکی کرده باشم. من چند سالی
هست که از نرم افزار سازه 90 برای ترسیم نقشه سازه های بتنی استفاده می
کنم. نرم افزار خوبیه و توی ترسیمات مشکل خاصی باهاش نداشتم. البته هر نرم
افزاری ممکنه کم و کاستی هایی داشته باشه. هیج نرم افزاری نمی تونه ادعا
کنه که کامله، مهم اینه که خودش رو ارتقاء بده.
این خیلی خوبه که اخیرا
نرم افزارهای جدیدی امدن توی بازار و دارن کار می کنن و این باعث رقابت می
شه و رقابت باعث پیشرفت می شه. به نظر من نرم افزار سازه 90 و گروهشون توی
این سیزده یا جهارده سالی که به صورت حرفه ای توی بازار هستند ، به خوبی
خودشون رو ثابت کردن .جمله آخر اینکه هر نرم افزاری با هر مقدار توانایی که
داره باید یه پشتیبانی خوب بشه .

سلام دوستان
بهترین و کامل ترین و قوی ترین نرم افزار برای ترسیم دتایل سازه های بتنی سازه 90 (saze 90) هست.خب اگه کسی مشکل مالی داره میتونه فعلا از کانال تلگرامی https://telegram.me/SazeSoftware استفاده کنه .که اگه بخواد میتونه با 350هزار تومان برای یک سال 20 بار از این امکانات استفاده کنه. من که خودم استفاده میکنم خیلی عالیه .
باسلام خدمت دوستان عزیز
بنده برا ترسیم سازه های بتنی نرم افزار ایرانسازه رو دارم.. ولی الان بدلیل تغییر شغل!! مدتی هست که ازش استفاده نکردم و میخوام بفروشمش..
اطلاعات اصلی در سایت ایران سازه
نرم افزار واقعا خوبی هستش آپدیت ورژن ایتبس 2015 و سیف 2014 هم هستش
نمونه نقشه هم خواستین درخدمتم..
ایمیل بنده: mmpsaze@gmail.com
09149390755
به نظر من "سازه 90 "کارش خوبه هرچند قیمتش 2.7 میلیون هست ولی امکانات خیلی خوبی داره . "ابر سازه "هم هست و فرقش اینه که ابرسازه 4 تا نرم افزار جدا هست ابر سازه بتنی ، فولادی ، سوله و پی . این که پی رو جدا کرده یه کم خریدش مشکل میشه و مجموع این 4 تا با هم حدود 20 میلیون میشه ! که خب برای طراحان خیلی حرفه ای و اونها که برج و ... می زنند مناسب هست . البته سازه 90 هم چند حالت داره ، یه بیسیک داره که 2.7 هست قیمتش و دیواربرشی پیشرفته داره که 1 و خورده هست ، پی پیشرفته داره که اونم 1 و خورده است و ... در بین نرم افار های ارزون تر" ایران سازه "خیلی خوبه که فکر می کنم 1.5 میلیون هست و دیگر نرم افزار "نقشه ساز " هست که کلا 350 هزار تومنه ! و البته این نرم افزار هرچند کیفیت نقشه هاش خوبه ولی محدود به سازه های زیر 10 طبقه هست (و برای همین هم ارزونه) بنابراین به درد مهندسان برج ساز و ... نمی خوره
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7