مای سیویل

نسخه‌ی کامل: دانلود کرک ETABS 2013 ( تست شده )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
با سلام

بالاخره کشورهای جهان سوم کرک ETABS2013 را به صورت یکساله پخش کردند . فقط کافی است که فایل زیر را در محل نصب برنامه Paste کنید . خود من الان چک کردم و کاملا صحیح کار می کند . عکس زیر هم نمایان همه چیز می باشد

[تصویر:  lof5f35e8k2js76ca59.jpg]
بنده هم روی نسخه 64 بیت تست کردم و جواب داد ، البته این کرک نرم افزار نیست چون فقط مدت زمان استفاده از نسخه ی آزمایشی رو افزایش میده! و همچنان از بخش Detailing نمیشه استفاده کرد
پس در عمل همچنان با نسخه ی 9.7.4 فرقی نداره .
(1392/5/21 ، 04:55 عصر)اردلان نوروزی نوشته است: [ -> ]... و همچنان از بخش Detailing نمیشه استفاده کرد
سلام
بنده بصورت سطحی و فوری کنترل کردم که بخش مورد اشاره فعال بود و البته جهت اظهار نظر دقیقتر نیاز به بررسی بیشتری است.
سلام

مرسی رضا جان.... بله درسته؟.....برای من زده 365 روز میتونم به صورت تریال ازش استفاده کنم..

با سپاس
یعنی از دیتیلینگ میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟///
البته تا آنجا که من به صورت اجمالی نگاه کردم قسمت Show Tables آن غیر فعال است که عملا نمی توانیم برخی از کنترلها را روی سازه انجام دهیم
روی سیستم من اجرا نشد.

اعلام کرد لایسنس نسخه ارزیابی یافت نشد!

البته هرچند که این نسخه آنچنان تفاوتی به لحاظ کارایی با نسخه های موجود نخواهد داشت.

نرم افزارهای زیادی هستن که جزیی ترین نقشه ها رو هم ایجاد می کنن.

شاید برای جاهای دیگه اینکه قیمت نرم افزار در برابر امکاناتش چقد هست مهم باشه، اما اینجا نه.

ETABS هم یه نرم افزار صرفاٌ طراحی سازه هست و نه جهت گرفتن خروجی نقشه.
نقل قول یکی از دوستان :

نقل قول: من یه سازه بتنی رو با ETABS 2013 ‌کار کردم روش دتیل دادنش متفاوت با نرم افزارهای نقشه کش سازه ا ی مثل سازه 90 هست در اینجا دیتل داده میشه نه DRAWING ،مثلا در مورد تیرهای بتنی ، در شیت اول مربوط به تیرها ، تیر به جند قسمت (ZONE ) تقسیم یشه در ادامه میلگرد های لازم به صورت جدول ارائه میشن ،روش خوبی هست اگه سازمان نظام مهندسی استانها یا دفتر مقررات ملی ساختمان تایید کنند از این به بعد نقشه ها به صورت تخصصی ارائه میشه و اینجوری هر ساختمونی یه مهندس حتما می خواد و دیگه هر کسی نمی تونه وارد کار اجرا بشه
با تشکر
سلام ب دوستان ی سوال میشه راهنماییم کنید؟؟من تو قسمتی ک میخوام بارهارو تعریف کنم مثلا EXP مشکل دارم نمیتونم ماهیت بارو مشخص کنم و پیداش کنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9