مای سیویل

نسخه‌ی کامل: عضویت ویژه در سایت ( VIP)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همه ی دوستان

جهت استفاده از امکانات انجمن حق عضویتی قرار دادیم تا علاوه بر تامین هزینه های خریداری سرور ،بتونیم کیفیت سایت رو هم بهتر کنیم.

حق عضویت هم بسیار مناسب هست و فکر نمیکنم برای دوستان مشکل ساز باشه

کاربران عادی همچون گذشته میتوانند علاوه بر دیدن پستها،موضوع جدید یا پاسخ جدید ارسال کنند ولی برای دسترسی به فایلها باید عضویت vip بگیرند

مرحله اول:ثبت نام و عضویت در سایت و ساخت نام کاربری ( لینک ثبت نام http://mycivil.ir/forum/member.php?action=register )
مرحله دوم:پرداخت حق عضویت (لینک پرداخت http://mycivil.ir/forum/zarinpal.php )
بلافاصله بعد از پرداخت حق عضویت، نام کاربری شما فعال شده و میتوانید از تمامی امکانات سایت استفاده کنید

راه های تماس در صورت بروز هر نوع مشکلی :
ایمیل: Dozanani@gmail.com
تلگرام: mycivilii@
شماره تلگرام: 8880144-0935

پرداخت حق عضویت و فعال شدن اکانت از طریق لینک زیر
لااقل این جدیدایی که پول میدن و عضو میشن ، یه گام از ماها جلوترن!!!
چرا که اگه(که البته حتمیه) چیزی از این انجمن خوب و دوس داشتنی،دانلود کردن و "تشکر" نکردن، یه منتی(mennat)دارن سر عزیزان مسئول بذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا قیمت ها مناسب هستن این نشون میده که گردانندگان سایت در اصل هدفشون نشر علم و دانشه و نه پول در آوردن.
آقای امن خانی کاش قسمتی هم برای کاربرای قدیمی می زاشتین که بتونن به سایت کمک کنند
سایت مای سیویل این همه به ما کمک کرد.کمک هایی که در دفاتر مهندسی به آسانی به ما نخواهد شد.وجدانآ آیا ارزش یک 1000تومانی هم نداره؟
قدردان نعمت های خدا از خلق خدا هم تشکر می کند.
1 سال 1000 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دارم خواب مبینم آیا؟؟؟؟؟
این که عین همون مجانی بودن سایت میمونه!!!!
ممنون واقعا
من یه جای دیگه عضویت وی ای پی گرفتم یک ماهه 8 هزار تومن بعد که خواستم دانلود کنم لینک های وی آی پی رو گفتن لینک یک ماهه س و شما اگه بخواین میتونین خرید پستی کنین!!!!
8 تومن پولی نیس ولی اینکه اینطوری کلاه میذارن سر آدم زور داره!
این سایت عالیه
ممنون واقعا!!!!!!
سلام دوست گرامی !
بنده که از کشور افغانستان هستم چکار باید بکنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که شدیداً به فایل های شما نیازمند هستم.
(1393/2/14 ، 05:07 عصر)hamidsr نوشته است: [ -> ]سلام دوست گرامی !
بنده که از کشور افغانستان هستم چکار باید بکنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که شدیداً به فایل های شما نیازمند هستم.

اجازه ی دسترسی به فایلها رو براتون مهیا کردم
بدون محدودیت از سایت استفاده کنید
من عضو vip‌شدم ولي لينك ها برام نمايش داده نميشه لطفا راهنماييم كنيد
(1393/5/4 ، 03:31 عصر)homhomhom نوشته است: [ -> ]من عضو vip‌شدم ولي لينك ها برام نمايش داده نميشه لطفا راهنماييم كنيد

عضویت شما فعال هست و هیچ مشکلی وجود نداره/
صفحه‌ها: 1 2 3