مای سیویل

نسخه‌ی کامل: طراحی گام به گام یک سازه فلزی بر اساس ضوابط مباحث جدید مقررات ملی و آیین نامه 2800
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جزوه گردآوری شده آموزش طراحی سازه فولای منطبق بر ویرایشات جدید آیین نامه که مهندس احمدرضا جعفری زحمت اموزش آن را کشیده اند در پیوست زیر قابل دریافت است .

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  lyt5rcm8k9odnzzzoqfv.jpg]

[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
سلام مهندس
با تشکر ویزه از شما
بنده فایل تصویری با جزییات دقیقتری از این فایل آماده کردم
خواستم بعد اینکه طراحی پی و اتصالات تمام شد قرار بدم.اگه دوستان نیاز دارن میتونم همین بخششو قررا بدم
البته نمونه ای از آن را که شامل :کنترل صلبیت، کنترل دریفت، ایجاد مقاطع و ... بودن رو قرار دادم

سلام

مهندس بهادر نژاد عزیز اگر بتوانید فایل خود را یکجا و کامل گردآوری کنید و برای دانلود قرار دهید خیلی بهتر است .

باسپاس
(1393/2/22 ، 05:08 عصر)کیوان بابایی نوشته است: [ -> ]سلام

مهندس بهادر نژاد عزیز اگر بتوانید فایل خود را یکجا و کامل گردآوری کنید و برای دانلود قرار دهید خیلی بهتر است .

باسپاس
سلام
مهندس منظورتون اینه که طراحی پی و اتصالات تمام شد یکجا قرار بدم؟

(1393/2/22 ، 04:53 عصر)kazembvo نوشته است: [ -> ]سلام مهندس
با تشکر ویزه از شما
خواستم بعد اینکه طراحی پی و اتصالات تمام شد قرار بدم.اگه دوستان نیاز دارن میتونم همین بخششو قررا بدم
البته نمونه ای از آن را که شامل :کنترل صلبیت، کنترل دریفت، ایجاد مقاطع و ... بودن رو قرار دادم
با سلام.
مهندس بهادر نژاد عزیز منتظریم.
موفق باشید.
(1393/2/22 ، 04:53 عصر)kazembvo نوشته است: [ -> ]سلام مهندس
با تشکر ویزه از شما

سلام مهندس بهادرنژاد . ممنون میشم اگر فایلی که آماده کردین رو تا هر بخشی که کامل شده قرار بدین . بهش نیاز دارم - سپاس
مهندس بهادر نژاد من جزوات شما را مطالعه کرده ام
بی صبرانه منتطر کتر جدید شما هستم
خدا اجرتون بده
از تاپیک زیر می توانید جزوه تصویری موضوع فوق را که کاری از مهندس بهادر نژاد می باشد را دریافت کنید

http://www.mycivil.ir/forum/Thread-%D8%A...8%A7%D8%AF