مای سیویل

نسخه‌ی کامل: در خواست راهنمایی برای انتخاب رشته ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام به همه دوستان
من تو کنکور ارشد 93 رتبه 1200 رو آوردم و ساکن مشهد هستم و می خوام یکی از
رشته های سازه ،خاک وپی و زلزله رو انتخاب کنم
احتمال قبولی شبانه فردوسی رو دارم
اما احتمال قبولی دوره روزانه دانشگاه در شهرستان هایی مثل سمنان ،شاهرود ،یزد و غیره رو دارم
البته برای روزانه خارزمی هم شانس دارم
اما راستش در مورد این دانشگاه ها و سطح علمی هر کدوم اطلاعاتی ندارم
خواهش می کنم از دوستانی که در مورد این دانشگاه ها اطلاعات دارن من رو راهنمایی کنند و نظرشون رو در مورد انتخاب گرایش و دانشگاه با توجه به رتبه ام بیان کنند

از وقتی که گذاشتید خیلی خیلی ممنونم

(1393/2/22 ، 06:45 عصر)ok2014 نوشته است: [ -> ]
سلام به همه دوستان
اما احتمال قبولی دوره روزانه دانشگاه در شهرستان هایی مثل سمنان ،شاهرود ،یزد و غیره رو دارم
خواهش می کنم از دوستانی که در مورد این دانشگاه ها اطلاعات دارن من رو راهنمایی کنند و نظرشون رو در مورد انتخاب گرایش و دانشگاه با توجه به رتبه ام بیان کنند

اگه مشکل مالی برای شما وجود ندارد حتما شبانه فردوسی را انتخاب کنید . ببینید ارشد خودند در دانشگاها مادر بسیار می تواند در آینده تحصیلی شما مفید باشد . پس این حقیر پیشنهاد می کنم حتما فردوسی را انتخاب کنید
با سلام خدمت دوستان
کسی میدونه دانشگاه نوشیروانی بابل تو گرایشات سازه و زلزله (روزانه) تا جه رتبه ای میگیره؟
(1393/2/22 ، 06:45 عصر)ok2014 نوشته است: [ -> ]
سلام به همه دوستان

با سلام.
دوست خوبم به فردوسی فکر کن.نه برای الان بلکه برای دکترا.
به نظر من ارشد پلی هست برای دکترا.
الان متاسفانه طوری شده که هر دانشگاهی برای دکترا دانشجویان ارشد خودش رو میگیره.
پس اگر احتمال میدین در فردوسی قبولین حتما برین.چون در دکترا دیگه راحت هستید.
حتما از مشاورین با تجربه هم مشورت بگیرین.
موفق باشید.

از راهنمایی هایی که انجام دادین ممنونم
سلام .ببخشید با 3200 جایی قبول میشم؟روزانه و شبانه...؟من ترجیحا میخام لرستان باشم و تحصیل کنم.
(1393/2/23 ، 10:21 صبح)hojat70 نوشته است: [ -> ]با سلام.من امسال رتبم 3200 شده....حالا موندم ادامه تحصیل بدم یانه؟با توجه به اینکه من ساکن لرستان هستم و متاهل هم هستم و بیشتر تمایل دارم تو استان خودم باشم ایا این رتبه قبولی میاره تو استان خودم؟روزانه یا شبانه؟ایا کار درستیه من دو سال گرایش هیدرولیک بخونم؟ایا باز کار داره؟
باسلام

با توجه به رتبه شما ، شانس قبولی در رشته های روزانه و شبانه بسیار پایین است شانس بیشتر در دانشگاههای غیر انتفاعی خواهد بود . در مورد گرایش هیدرولیک متاسفانه دارای بازار کار ضعیفی می باشد .

پاینده باشید
سلام من رتبم 1860 شده میتونم محیط زیست تهران روزانه یا شبانه قبول شم؟
حالا رشته اهمیت چندانی نداره اصلا شانس قبولی تهرانو دارم روزانه یا شبانه فرقی نداره
خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده
سلام

شانس قبولی در دوره شبانه در استان تهران را خواهید داشت .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5