امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار پیرامون آزمون های ،MHLE،GRE ، IELTS ، TOLIMO ، TOEFL ، UTET
#1

ثبت‌نام آزمون تافل دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91100905596
شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۱ثبت‌نام آزمون تافل دکتری (EPT) دانشگاه آزاد از امروز 9 دی ماه آغاز شده و تا 15 دی ماه ادامه دارد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا،با اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت‌نام آزمون EPT در زمان تعیین شده انجام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.ept.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

ثبت‌نام به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و در سایت مذکور کلیه مراحل ثبت‌نام توضیح داده شده است بنابراین داوطلبان باید به نکات مطرح شده، توجه لازم را داشته باشند.

لازم به ذکر است که تاریخ صدور کارت ورود به جلسه این آزمون 27 دی ماه و تاریخ برگزاری آن 29 دی ماه سال جاری خواهد بود.

بر این اساس، امسال برای اولین بار منابع این آزمون برای مطالعه علاقمندان اعلام شده که به شرح زیر است:

1- Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar
2- (Mosaic 1 and 2 (Reading
3- (Select Reading (Pre intermediate – Intermediate and Upper intermediate
4- 504 Absolutely Essential Words for TOFEL – Fifth Edition

در پایان تاکید شده است که محل برگزاری این آزمون در واحد علوم و تحقیقات و در دانشکده علوم انسانی خواهد بود.

انتهای پیام
پاسخ
#2


جزییات آزمون زبان دانشگاه تهران/ادامه ثبت‌نام تا 20 دی
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101709611
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۸
tehran.png

ثبت‌نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران تا چهارشنبه 20 دی ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون به نشانی http://ltc.ut.ac.ir آغاز ادامه دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران مسئولیت برگزاری آزمون زبان عمومی که شرط کافی برای پذیرفته شدگان در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه می باشد، را بر عهده دارد.

این آزمون به منظور ارزیابی توان داوطلب در زمینه تسلط به دستور زبان، واژگان، خواندن و درک مطلب 5 بهمن ماه به صورت چهار­گزینه‌ای برگزار می‌شود.

گفتنی است، قبولی داوطلبانی که حداقل 60 درصد امتیاز را کسب کنند تا دو سال برای شرکت در آزمون‌های دکتری تخصصی این دانشگاه معتبر خواهد بود.

همچنین، کسب حداقل 50 درصد امتیاز برای داوطلبان شرکت در آزمون دوره دکتری تخصصی رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث، مدرسی معارف اسلامی و فقه شافعی کافی است.

بر اساس این گزارش، در این آزمون هم امکان پرداخت اینترنتی، و هم امکان ارسال هزینه توسط فیش وجود دارد. برای پرداخت به کمک فیش، لازم است مبلغ 50 هزار تومان به حساب شماره 18711869 بانک تجارت، شعبه اردیبهشت به نام دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واریز و از طریق سامانه در بازه زمانی ثبت‌نام اقدام به ثبت‌نام کنند.

کارت ورود به جلسه از 30 دی تا 4 بهمن از طریق سایت دانشگاه توزیع می‌شود.

نتایج آزمون زبان عمومی نیز 18 بهمن ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران به نشانی http://ltc.ut.ac.ir اعلام می‌شود.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71448
پاسخ
#3


هفتادوششمین آزمون زبان تولیمو پنجشنبه برگزار می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91121308547
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۵
sanjesh.jpg

هفتادوششمین آزمون زبان انگلیسی تولیمو روز پنج شنبه 17 اسفند ماه به طور همزمان در 8 شهرستان مختلف کشور شامل شهرستان‌های اصفهان، بابل، تبریز، تهران، شیراز، کرمان، رشت و مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه 15 اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، تا داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات شامل شماره پرونده و کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی خود نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

بر این اساس، هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود به همراه داشته باشد.

چنانچه داوطلبان هرگونه اشکالی در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده کنند، می‌توانند روز چهارشنبه با مراجعه به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71201
پاسخ
#4


آغاز توزیع کارنامه‌ آزمون (GRE) از امروز
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92011804362
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶

کارنامه آزمون GRE) GENERAL) از امروز توزیع می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توزیع کارنامه آزمون GRE) GENERAL) از امروز آغاز و تا روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه ادامه دارد، بنابراین داوطلبان می‌توانند در همه روزها به استثنای روزهای پنج‌شنبه و ایام تعطیل برای دریافت کارنامه به سازمان سنجش مراجعه کنند.

داوطلب یا نماینده وی می‌تواند با همراه داشتن کارت شناسائی معتبری از داوطلب (گذرنامه، شناسنامه و یا کارت ملی) برای دریافت کارنامه به سازمان سنجش آموزش کشور سالن مراجعه حضوری واحد آزمون‌های بین‌الملل مراجعه کند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71491
پاسخ
#5


آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت از فردا
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92012508409
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۰
vahid (15)-24.jpg

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت 18 فردا دوشنبه 26 فروردین ماه خبر داد.

دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت 18 روز دوشنبه 26 فروردین از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir، گفت: مهلت ثبت‌نام در این آزمون به محض تکمیل ظرفیت متوقف می‌شود.

وی با بیان اینکه هفدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت مشتمل بر 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل حاوی 30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان، 30 پرسش درک مطلب نوشتاری است، گفت: این آزمون دارای 100 نمره است و نمره منفی ندارد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری آزمون MHLE در روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه 92، افزود: کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه 92 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی توزیع می‌شود.

حسن‌زاده در خصوص زمان انتشار کارنامه آزمون، خاطرنشان کرد: کارنامه این دوره از آزمون از روز چهارشنبه اول خرداد ماه منتشر می‌شود.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71491
پاسخ
#6


آزمون آیلتس آکادمیک دانشگاه آزاد شنبه برگزار می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92022717993
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۶
11-302.jpg

آزمون آیلتس آکادمیک دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در شهرهای شیراز و رشت برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی ویژه آکادمیک روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در شهرهای شیراز و رشت برگزار می شود، لذا افرادی که قبلا ثبت نام شان را در سایت انجام داده اند، می توانند در تاریخ اعلام شده به محل برگزاری مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: آزمون speaking این دوره در تاریخ 27 اردیبشت ماه ساعت 14 برگزار خواهد شد که قبلا به داوطلبان شرکت کننده، از طریق ایمیل اطلاع رسانی شده است.

اقبالی تاکید کرد: داوطلبان باید برای شرکت در آزمون روز شنبه 28 اردیبشت ماه ساعت 7 صبح در مکان های مورد نظر حضور داشته باشند.

اقبالی تصریح کرد: نتایج آزمون این دوره روز شنبه 11 خرداد ماه سال جاری اعلام خواهد شد که داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج به سایت rcsults.IELTS.org مراجعه کنند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71448
پاسخ
#7


آغاز ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک از امروز
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92030100494
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲
11-302.jpg

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام آزمون آیلتس (IELTS) آکادمیک از امروز (چهارشنبه) خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام در این دوره از آزمون تا روز دوشنبه ششم خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک از امروز آغاز شده است، بنابراین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت الکترونیکی ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

وی در خصوص اهمیت برگزاری این آزمون، گفت: دانشگاه آزاد یکی از معتبرترین مراکز برگزارکننده آزمون آیلتس در ایران است که در حال حاضر در هر ماه دو آزمون را برگزار می‌کند، بنابراین متقاضیان می‌توانند در زمان موردنظر در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند.

اقبالی در ادامه درخصوص زمان مصاحبه این آزمون، اظهارکرد: روال متدوال مصاحبه آزمون آیلتس این است که مجریان از یک هفته قبل از برگزاری آزمون آیلتس تا یک هفته بعد از آن، از طریق ایمیل زمان دقیق مصاحبه را به اطلاع داوطلبان می‌رسانند.

وی با اشاره زمان برگزاری آزمون، خاطرنشان کرد: این آزمون در روز شنبه 25 خرداد ماه برگزار می‌شود، داوطلبان باید برای شرکت در این آزمون به نشانی تهران-انتهای پل دوم حافظ-روبروی تالار بورس-پلاک 303، مراجعه کنند.

اقبالی از اعلام نتایج این آزمون در روز شنبه هشتم تیر ماه از طریق سایت results.IELTS.org خبر داد و گفت: متقاضیان اگر در مراحل ثبت‌نام با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند به نشانی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71491
پاسخ
#8


مهلت ثبت‌نام آزمون EPT‌ و آیلتس توسط دانشگاه آزاد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92030502618
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴
154-10.jpg

مهلت ثبت‌نام آزمون EPT دانشگاه آزاد تا روز سه‌شنبه هفتم خرداد ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: آزمون تخصصی زبان انگلیسی EPT تا روز سه‌شنبه هفتم خرداد ادامه دارد، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت ept.iauset.com نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی اقدام کنند.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای شرکت در این آزمون برای متقاضیان وجود ندارد و هر فرد با هر سن و معلوماتی می‌تواند در آزمون زبان انگلیسی EPT‌ شرکت کند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون EPT‌، گفت: روال اعلام نتایج آزمون EPT‌ اینگونه است که یک هفته تا 10 روز بعد از برگزاری نتایج بر روی سایت ept.iauset.com قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند از وضعیت و نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

دوشنبه؛ پایان مهلت ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک

وی با اشاره به اتمام مهلت ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک در روز دوشنبه ششم خرداد ماه، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: آزمون آیلتس در هر ماه دو بار برگزار می‌شود که شامل آکادمیک و جنرال نیز است، بنابراین متقاضیان می‌توانند در هر زمانی که از آمادگی لازم برخوردار بودند در این آزمون به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند.

وی افزود: دانشگاه آزاد یکی از معتبرترین مراکز برگزار کننده آزمون IELTS در ایران است که با برگزاری این آزمون در ایران کمک فراوانی به خانواده‌ها به لحاظ هزینه کرده است، چرا که قبل از این داوطلبان مجبور بودند برای شرکت در این آزمون به کشورهای دیگر سفر کنند.

اقبالی در پایان، گفت: علاقمندان آزمون آیلتس می‌توانند جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام و برگزاری این آزمون‌ها به سایت ielts.iauset.com‌ مراجعه کنند و در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی با ارسال ایمیل به نشانی porsesh@azmoon.net و یا با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ سایت http://www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح کنند تا کارشناسان ظرف کمتر از 24 ساعت به آن پاسخ دهند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71491
پاسخ
#9


ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92030704054
سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱
11-302.jpg

ثبت‌نام آزمون آیلتس (IELTS) آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه (6 خرداد ماه) آغاز شده و تا روز شنبه 11 خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام آزمون انگلیسی آیلتس آکادمیک و جنرال تا روز شنبه 11 خرداد 92 ادامه دارد، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت الکترونیکی ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص نحوه انصراف متقاضیان پس از ثبت‌نام قطعی، گفت: متقاضیان آزمون آیلتس در نظر داشته باشند که انصراف از شرکت در این آزمون بعد از ثبت‌نام قطعی امکان‌پذیر نیست، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از ثبت اینترنتی نام خود در این آزمون از قطعیت جهت شرکت در این آزمون اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: امکان تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و یا بالعکس پس از ثبت‌نام قطعی امکانپذیر نیست.

وی در مورد زمان آزمون این دوره، گفت: آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک این دوره در روز شنبه اول تیر 92 برگزار خواهد شد و نتایج این آزمون شنبه 15 تیر 92 در سایت results.ielts.org اعلام می‌شود.

اقبالی در پایان گفت: علاقه مندان آزمون آیلتس می‌توانند جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام و برگزاری این آزمون‌ها به سایت ielts.iauset.com مراجعه کنند و در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهامی با ارسال ایمیل به آدرس porsesh@azmoon.net و یا با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ سایت http://www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح کنند تا کارشناسان ظرف کمتر از 24 ساعت به آن پاسخ دهند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71491
پاسخ
#10
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94091810909
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
1448776890323_IMG11221711.jpg

نتایج آزمون Ept آذر ماه اعلام شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، داوطلبان می توانند بامراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانیEnglish.iau.ac.ir از نتایج این آزمون آگاهی یابند.

امکان بازیابی پرونده داوطلبان از طریق شماره تماس۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ ، فراهم می باشد.

شایان ذکر است مرکز آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی جهت آمادگی داوطلبان، کلاس‌های آموزشی برگزار می کند که متقاضیان ­­­­­­­­­­­­در صورت تمایل و نیاز می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی English.iau.ac.ir/ept جهت شرکت در کلاس‌ها ثبت نام کنند.

انتهای پیام

انتهای پیام
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اولیه آزمون دکتری فردا اعلام می‌شود/انتشار دفترچه انتخاب رشته از پنجشنبه keiivan 0 1,023 1397/1/26 ، 11:34 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  سوال در مورد آزمون نظارت واجرا Maso0d civil 0 1,172 1396/11/27 ، 12:51 عصر
آخرین ارسال: Maso0d civil
  اخبار کنکور کارشناسی پیوسته(دولتی /آزاد) keiivan 27 11,124 1396/5/19 ، 02:00 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره ثبت‌نام و شركت در سومين آزمون استخدامي مشترك ف مهندس رضا 0 1,498 1395/4/15 ، 05:58 عصر
آخرین ارسال: مهندس رضا
  دانلود سوالات آزمون کارشناس رسمی (80 تا 93) ArshadeOmran 0 1,612 1395/3/30 ، 02:06 صبح
آخرین ارسال: ArshadeOmran
  آزمون مهندسی حرفه ایPE sarahsadeghi 1 1,530 1395/3/11 ، 08:57 صبح
آخرین ارسال: MAHAB
  شروع ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 95 مهندس رضا 1 1,840 1395/2/20 ، 08:10 عصر
آخرین ارسال: art47
  سوالات و کلید مربوط به آزمون ept شانزدهم بهمن ماه 94 dena 0 2,252 1394/11/26 ، 09:41 عصر
آخرین ارسال: dena
  امشب آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش keiivan 0 1,446 1394/5/22 ، 11:18 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار آزمونهاي دانشگاه پيام نور ( فراگير ) keiivan 10 5,572 1394/5/2 ، 07:20 عصر
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان