امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار آزمونهاي دانشگاه جامع علمي كاربردي و پودمانی
#1


ثبت نام دوره‌های کاردانی علمی کاربردی آغاز شد/اعلام نتایج در نیمه اول بهمن» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91100503249
ثبت‌نام دوره‌های کاردانی پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز سه شنبه 5 دی ماه آغاز و تا 12 دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، دکتر علی صدر معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در 292 رشته ، 4131 کد رشته محل، در 682 مرکز آموزش علمی کاربردی، 31 استان و ظرفیت پذیرش 265 هزار نفر در 4 گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام می‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: داوطلبان ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://www.sanjesh.org نسبت به مشاهده دفترچه، خرید الکترونیکی کارت اعتباری ثبت‌نام به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و ثبت نام خود اقدام کنند.

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دوره‌های کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بصورت بدون کنکور و براساس معدل دیپلم انجام می شود و به پذیرفته شدگان معافیت تحصیلی تعلق می گیرد.

دکتر صدر در خاتمه اظهار داشت: اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیمه اول بهمن ماه اعلام می‌شود و شروع کلاس‌ها نیز از نیمه دوم بهمن خواهد بود.

انتهای پیام
پاسخ
#2


ثبت‌نام دوره کاردانی فنی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی تا یکشنبه تمدید شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101207865
سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۷
New Image1.JPG

مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره کاردانی فنی حرفه‌ای پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز یکشنبه 17 دی ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت 24 روز یکشنبه (17 دی ماه)، گفت: داوطلبان می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org نسبت به انجام ثبت‌نام پس از پرداخت اینترنتی هزینه ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه داوطلبان قبل از تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی باید دفترچه راهنمای شرکت در این دوره را مطالعه کنند، اظهار کرد: تاکنون حدود 70 هزار و 800 داوطلب در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص نحوه گزینش داوطلبان دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای پودمانی علمی کاربردی، گفت: پذیرش در این دوره بدون شرکت در آزمون و بر اساس معدل دیپلم انجام می‌شود.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71201
پاسخ
#3


مهلت ثبت‌نام دوره های کاردانی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی تا 17 دی تمدید شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101508625
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۵
New Image1.JPG

مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 17 دی ماه تمدید شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، علی صدر، معاون سنجش ، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: داوطلبان ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://www.sanjesh.org نسبت به مشاهده دفترچه ، خرید الکترونیکی کارت اعتباری ثبت نام به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و ثبت نام خود اقدام نمایند.

وی در ادامه اظهار داشت: ثبت‌نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در 292 رشته ، 4131 کد رشته محل ، در 682 مرکز آموزش علمی کاربردی ، 31 استان و ظرفیت پذیرش 265 هزار نفر در چهار گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام می شود.

معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دوره های کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون کنکور و براساس معدل دیپلم انجام می شود و به پذیرفته شدگان معافیت تحصیلی تعلق می گیرد.

صدر در خاتمه اظهار داشت : اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیمه اول بهمن ماه اعلام می شود و شروع کلاس ها نیز از نیمه دوم بهمن خواهد بود.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71476
پاسخ
#4

با ثبت‌نام 109 هزار و 351 داوطلب

مهلت ثبت‌نام دوره کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی امشب تمام می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101710032
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۶
7-250.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی امشب تمام می‌شود، گفت: تاکنون 109 هزار و 351 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی ساعت 24 امشب پایان می‌یابد،‌ اظهار کرد: داوطلبانی که تاکنون نسبت به انجام ثبت‌نام برای پذیرش در این دوره اقدام نکرده‌اند، باید هر چه سریعتر برای انجام ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی افزود: داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنما و شرایط پذیرش در این دوره، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی در خصوص نحوه پذیرش در این دوره، گفت: پذیرش در این دوره بر اساس معدل انجام می‌شود.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71201
پاسخ
#5


آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 92
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110100559
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲
New Image1.JPG

ثبت‌نام دوره کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 92 از فردا دوشنبه دوم بهمن ماه سال جاری آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، ثبت­‌نام آزمون دوره­‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه­‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1392، از فردا دوشنبه آغاز و تا روز دوشنبه 9 بهمن ادامه دارد. لذا کلیه متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و تهیه مدارک و اطلاعات موردنیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش‌ به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت­‌نام اقدام نمایند. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت144 هزار ریال نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

تاریخ برگزاری آزمون 20 اردیبهشت 92 تعیین شده است.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#6


ادامه ثبت‌نام مقطع کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه‌ علمی کاربردی تا دوشنبه
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110603411
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۱
7-250.jpg

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه، گفت: 1800 دانشجو در مقطع کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی در مراکز علمی کاربردی استان کرمانشاه پذیرش می‌شوند.

دکتر بیژن عباسی خزایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در این خصوص اظهار داشت: ثبت‌نام در آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه علمی کاربردی سال 1392، از روز دوم بهمن آغاز شده و تا دوشنبه نهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (قابل دریافت به صورت الکترونیکی) و تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

عباسی خزایی تصریح کرد: در این دوره در استان کرمانشاه حدود 1800 نفر از طریق آزمون در 25 کد رشته و 27 کد رشته محل در 4 گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر پذیرش می شوند.

وی تاریخ برگزاری آزمون دوره های مذکور را 20 اردیبهشت سال 1392 اعلام کرد.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه درخصوص رشته های جدید استان گفت: در این پذیرش 9 دوره کارشناسی ناپیوسته جدید و مورد نیاز استان راه اندازی شده است که این دوره‌­ها عبارتند از کارشناسی حرفه‌ای مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی، کارشناسی حرفه ای تربیت مربی مراکز پیش از دبستان، کارشناسی حرفه ای گرافیک، - پوستر و نشانه، کارشناسی حرفه­ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث، کارشناسی حرفه­ای عملیات امداد و نجات، کارشناسی حرفه­ای مدیریت امداد سوانح با گرایش سوانح غیر طبیعی، کارشناسی حرفه­ای معماری گرایش طراحی محیط داخلی و کارشناسی حرفه­ای حسابداری واحد های تولیدی و صنعتی و مهندسی فناوری معماری گرایش طراحی و نوسازی بافت های فرسوده.

وی در ادامه با اشاره به «نظام آموزش مهارت و فناوری» افزود: دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به عنوان یکی از ارکان مهم آموزش‌ عالی در تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و با رویکرد رفع نیازهای منطقه‌ای و استانی نقش محوری ایفا می‌کند.

عباسی خزایی در خصوص رشته کارشناسی حرفه‌ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث، تصریح کرد: با توجه به ضرورت ارتقای دانش تخصصی آتش‌نشانان و به منظور تربیت فرمانده عملیات با نگاه فناوری جدید، برنامه‌ریزی آموزشی لازم برای راه‌اندازی گرایشی در رشته آتش‌نشانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته انجام شد.

انتهای پیام
پاسخ
#7


ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه علمی کاربردی تا دوشنبه ادامه دارد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110704240
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۲

ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 92، تا دوشنبه 9 بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، ثبت‌نام آزمون دوره‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1392 که از روز دوشنبه 2 بهمن 91 آغاز شده تا روز دوشنبه 9 بهمن 91 ادامه دارد.

لذا کلیه متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است) و تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 144 هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ضمنا به اطلاع می‌رساند که تاریخ برگزاری آزمون مذکور 20 اردیبهشت 92 خواهد بود.

انتهای پیام
پاسخ
#8


مهلت ثبت‌نام آزمون مهندسی فناوری کارشناسی دانشگاه علمی‌ کاربردی تا شنبه تمدید شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110905748
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۴
New Image1.JPG

آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1392 اعلام شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت‌نام در آزمون دوره‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که تا روز شنبه 14 بهمن ماه بتوانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون دوره‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1392 اقدام نمایند.

انتهای پیام
پاسخ
#9


توکلی: مهلت ثبت‌نام آزمون مهندسی فناوری کارشناسی دانشگاه علمی‌ کاربردی شنبه تمام می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91111206987
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۷
14.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اتمام مهلت ثبت‌نام آزمون دوره‌ مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی 92 تا روز شنبه، گفت: تاکنون بیش از 65 هزار و 717 نفر در این دوره‌ ثبت‌نام کرده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اتمام مهلت ثبت‌نام در دوره‌ مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی 92 تا ساعت 24 روز شنبه 14 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org، گفت: متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است و همچنین فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در این دوره‌ اقدام کنند.

وی با اشاره به خرید کارت شرکت در این آزمون از طریق اینترنت، گفت: پرداخت هزینه ثبت‌نام اینترنتی به وسیله کارت‌های عضو شتاب به مبلغ 14 هزار و 400 تومان می‌باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری آزمون دوره‌های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی علمی‌کاربردی در 20 اردیبهشت ماه خبر داد.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71448
پاسخ
#10

نحوه توزیع و رفع نقص کارت آزمون

آزمون مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد علمی کاربردی جمعه برگزار می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91120704273
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۵
New Image1.JPG

آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه 11 اسفند ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارت‌ آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد از فردا سه‌شنبه هشتم اسفند ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org توزیع می‌شود.

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه

بنابراین داوطلبان می‌توانند درصورت مشاهده هرگونه نقص احتمالی در اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون روز پنج‌شنبه 10 اسفند ماه به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه کنند.

بر این اساس، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، کد اشتغال، معدل مقطع کارشناسی، معارف، معدل مقطع کاردانی و کد رشته محل‌های انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب مشاهده کردند باید برای اصلاح مورد یا موارد مذکور تا 11 اسفند ماه فقط به سایت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای (جنس و معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کردند، باید در روز پنج شنبه 10 اسفند به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند و موضوع را پیگیری تا مشکل رفع شود.

همچنین، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح وجود دارد، باید برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود تا 13 اسفند ماه به ارگان مربوط مراجعه کنند، تا در صورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان مربوطه در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهد شد و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نیست.

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران در صورت مشاهده مغایرت حداکثر تا 11 اسفند ماه فقط به سایت سازمان سنجش(قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند، چرا که در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه تایید شده برای این دسته از داوطلبان اعمال می‌شود، در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.

همچنین، چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و ... باشد، باید روز پنج شنبه شخصا با به همراه داشتن دو قطعه عکس 3 در 4 و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

همچنین، براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده شروع فرایند برگزاری آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی 92 ساعت 8:30 صبح روز جمعه 11 اسفند ماه در 31 شهرستان مختلف کشور خواهد بود.

داوطلبان باید توجه داشته باشند نام و نشانی حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است، همچنین سایر اطلاعات دیگر در برگه راهنمای شرکت در آزمون که بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

داوطلبان باید از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی از قبیل تلفن همراه، پیجر و ماشین حساب به جزء ماشین حساب‌های مجاز مندرج در برگ راهنما، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه، خودداری کنند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71448
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار کنکور کارشناسی پیوسته(دولتی /آزاد) keiivan 27 10,812 1396/5/19 ، 02:00 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار پیرامون آزمون های ،MHLE،GRE ، IELTS ، TOLIMO ، TOEFL ، UTET keiivan 9 5,129 1394/9/18 ، 06:37 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار آزمونهاي دانشگاه پيام نور ( فراگير ) keiivan 10 5,447 1394/5/2 ، 07:20 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد تلفنی شد keiivan 2 2,119 1394/2/8 ، 02:12 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  اعلام نتايج آزمونهاي تستي آبان‌ماه 1393 به جز معماری زینب خوش کلام 0 1,656 1393/11/2 ، 09:32 صبح
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  اخبار کنکور کارشناسی ناپیوسته (دولتی /آزاد) keiivan 2 2,578 1393/5/13 ، 09:09 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1393 sami4258 0 1,699 1393/4/9 ، 12:49 صبح
آخرین ارسال: sami4258
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد تا پایان هفته keiivan 0 1,627 1392/10/30 ، 02:52 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد keiivan 0 1,667 1392/7/14 ، 01:10 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد keiivan 0 1,701 1392/6/13 ، 12:02 صبح
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان