مای سیویل

نسخه‌ی کامل: تودیع و معارفه رییس سازمان نقشه برداری كشور با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  d346df38-199c-4349-86b9-0967b9fc1024_201...155742.jpg]

مراسم تودیع جناب آقای محمود ایلخان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور و معارفه جناب آقای علیرضا آزموده اردلان، با حضور جناب آقای محمدباقر نوبخت، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برگزار شد.

این مراسم صبح روز شنبه نهم آذر ماه در سازمان نقشه برداری کشور و با حضور معاونین ، مدیران و کارمندان این سازمان برپا گردید.

در آغاز گزارشی از مجموعه فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور در دوره پنج ساله ریاست آقای مهندس ایلخان در این مجموعه، ارائه شد.

پس از آن جناب آقای ایلخان ضمن قدردانی از همکاری پرسنل سازمان نقشه برداری کشور ابراز کردند: در این مدت چندین پروژه ملی با کمک متخصصان سازمان نقشه برداری کشور به نتیجه رسید که موجب عزت و افتخار سازمان در سطح ملی و بین المللی بود.

وی همچنین افزودند: با وجود تمام کاستی های مالی سازمان در این دوره، همواره سعی بر این بود تا پروژه های در دست اقدام سازمان را به سرانجام برسانیم که خوشبختانه موفق نیز بودیم.

ایشان در پایان سخنانشان ضمن قدردانی از همراهی کارمندان سازمان نقشه برداری کشور در این پنج سال، برای رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

در ادامه این مراسم جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور اظهار داشتند: اعتقاد ما بر پایه شایسته سالاری، اعتدال و توسعه است. از آن جایی که فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور نیز در مسیر توسعه کشور انجام میگیرد، بنابراین همواره مورد توجه دولت نیز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به کامل شدن سنوات رسمی و فرا رسیدن موعد بازنشستگی جناب آقای ایلخان، رئیس جدید برای این سازمان را معرفی کردیم. اما ما در ادامه فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور حتماً از تجارب ایشان بهره مند خواهیم شد. چرا که ایشان در طول خدمتشان به این نظام همواره مدیری پرکار، شریف و دلسوز بودند.آقای دکتر نوبخت در ادامه ضمن قدردانی از زحمات آقای ایلخان انتظارات دولت را از رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور اعلام نمودند.

ایشان افزودند: اولین انتظار معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از سازمان نقشه برداری کشور، این است که طرح ها و پروژه های تخصصی که در جهت فعال تر شدن بیشتر سازمان نقش دارند، گزارش شوند تا در اولین فرصت و تا قبل از 15 آذر (قبل از تحویل لایحه بودجه به مجلس) هماهنگی های لازم برای انجام مأموریت سازمان نقشه برداری کشور به بهترین نحو صورت پذیرد.

گفتنی است رعایت عدالت و ترفیع شرایط این مجموعه و پرسنلش از جمله انتظاراتی بود که آقای دکتر نوبخت از آقای دکتر آزموده اردلان به عنوان رئیس جدید، مطرح کردند.

وی همچنین از رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور خواست تا با توجه به جایگاه تخصصی این مجموعه در کشور، بیشتر به مسائل کیفی بپردازد و در مسیر هر چه بالاتر بردن سطح علمی و حرفه ای آن حرکت نماید. خاطر نشان می شود آقای نوبخت در پایان سخنانش از تلاشها و خدمات آقای ایلخان قدردانی و برای آقای آزموده اردلان در این جایگاه آرزوی پیروزی نمودند.

در این مراسم همچنین آقای اردلان آزموده به اهمیت جایگاه سازمان نقشه برداری کشور اشاره کردند و افزودند: این مجموعه نقش بسیار مهم و کلیدی در حوزه نقشه برداری دارد. چرا که تولید نقشه از سوی هر بخش خصوصی با غیر خصوصی نیازمند اطلاعات مبنای دقیق می باشد که این موضوع فقط از طریق سازمان نقشه برداری کشور در سطح کشور تأمین می شود.

ایشان خاطر نشان کردند: بنابراین با توجه به مسئولیت مهم این مجموعه باید استانداردهای صحیح، اطلاعات دقیق و روشهای علمی کامل در اختیار جامعه نقشه برداران کشور قرار دهیم. این هدف مهم سازمان فقط در سایه تجارب و تخصص همین مجموعه محقق خواهدشد.

آقای دکتر آزموده اردلان در پایان، از شروع همکاری با سازمان نقشه برداری کشور ابراز امیدواری کرد و برای این سازمان آرزوی موفقیت روز افزون نمود.

در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود و به پاس قدردانی از زحمات 5 ساله آقای محمود ایلخان، از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، معاونین، مدیران و پرسنل سازمان نقشه برداری کشور به ایشان تقدیم شد.


[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)