امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایستگاه گذاری بروی مسیر در لند
سلام
من وقتی در لند مسیر تعریف کردم و ایستگاه گذاری را انجام میدم اون مقادیر روی الاینمنت اندازه کوچه نوشته میشن چکار کنم که کیلومترگذاری با اندازه بزرگ نوشته شوند.
ممنون
پاسخ
(1392/5/13 ، 03:16 عصر)ali719 نوشته است: سلام
من وقتی در لند مسیر تعریف کردم و ایستگاه گذاری را انجام میدم اون مقادیر روی الاینمنت اندازه کوچه نوشته میشن چکار کنم که کیلومترگذاری با اندازه بزرگ نوشته شوند.
ممنون

سلام

از قسمت text Style مقدار Height را افزایش بده مثلا 2 قرار بده . بعد دوباره ایستگاه گذاری کن.

[تصویر:  v628_Untitled.jpg]

[تصویر:  d6463_aaaaa.jpg]

موفق و موید باشید

پاسخ
سلام
سوالی داشتم در مورد تعریف مسیر در نرم افزار ؟؟؟؟؟
define from object رو وقتی میزنم کل مسیر رو با زووم انتخاب کردم بعد که میخوام رسم کناره مسیر رو انجام بدم فقط قسمت اول رو رسم میکند .
چطوری باید کل مسیر رو به پروژه تعریف کنم ؟؟؟؟؟
پاسخ
(1392/10/14 ، 05:29 عصر)rezvan935 نوشته است: سلام
define from object رو وقتی میزنم کل مسیر رو با زووم انتخاب کردم بعد که میخوام رسم کناره مسیر رو انجام بدم فقط قسمت اول رو رسم میکند .

سلام

اگه مسیر شما یکپارچه باشه یعنی از پلی لاین استفاده کرده باشید میتونید بجای فرام آبجکت از فرام پلی لاین استفاده کنید تا کل مسیر انتخاب شود.

ولی اگر غیر از این بود با استفاده از فرام آبجکت نزدیک نقطه شروع مسیر کلیک کنید بعد کل شکل مسیر را پشت سر هم انتخاب کنید و در آخر دو بار اینتر بزنید و در پنجره باز شده اسمی براش بذارید و اوکی کنید.( نکته : قبل از اینکه دو بار اینتر را بزنید حالت زوم خود را کاهش دهید تا شکل مسیر توی صفحه نمایشتون کامل دیده شود در غیر اینصورت فقط قسمتی که زوم شده تعریف خواهد شد)

اگه مشکلتون حل نشد فایل نقشه رو پیوست کنید تا کمکتون کنم.

موفق و موید باشید
پاسخ
سلام جناب مهندس اگر امکانش هست فیلم ها ی آموزشی به همراه مثال ملموس برای اتوکد لند نیز قرار دهید. با تشکر
پاسخ
(1392/10/14 ، 06:35 عصر)Reza-MSR نوشته است:
(1392/10/14 ، 05:29 عصر)rezvan935 نوشته است: سلام

سلام

اگه مسیر شما یکپارچه باشه یعنی از پلی لاین استفاده کرده باشید میتونید بجای فرام آبجکت از فرام پلی لاین استفاده کنید تا کل مسیر انتخاب شود.

ولی اگر غیر از این بود با استفاده از فرام آبجکت نزدیک نقطه شروع مسیر کلیک کنید بعد کل شکل مسیر را پشت سر هم انتخاب کنید و در آخر دو بار اینتر بزنید و در پنجره باز شده اسمی براش بذارید و اوکی کنید.( نکته : قبل از اینکه دو بار اینتر را بزنید حالت زوم خود را کاهش دهید تا شکل مسیر توی صفحه نمایشتون کامل دیده شود در غیر اینصورت فقط قسمتی که زوم شده تعریف خواهد شد)

اگه مشکلتون حل نشد فایل نقشه رو پیوست کنید تا کمکتون کنم.

موفق و موید باشید
ممنون از راهنماییتون . من کارایی رو گفتید انجام دادم ولی وقتی میخوام کناره های مسیر رو طراحی کنم فقط همون قسمت اول رو میشناسه و ترسیم میکنه
من فایل رو برای شما پیوست کردم تا ببینید مشکش چیه!!!

http://s5.picofile.com/file/8126661650/D...k.rar.html

[تصویر:  15455423652.gif]
پاسخ
(1392/10/15 ، 04:58 عصر)rezvan935 نوشته است: ممنون از راهنماییتون . من کارایی رو گفتید انجام دادم ولی وقتی میخوام کناره های مسیر رو طراحی کنم فقط همون قسمت اول رو میشناسه و ترسیم میکنه
من فایل رو برای شما پیوست کردم تا ببینید مشکش چیه!!!

علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.

بهتر است برای رسم قوس عرضی از منوی (Lines\Curves) که ابزارهای خوبی برای رسم انواع قوسها دارد استفاده کنید.

بنده به کمک ابزار پی لاین مسیر شما را دوباره ترسیم کردم و مراحل گفته شده در ارسال قبلی را انجام دادم.

خدمت شما

http://s5.picofile.com/file/8126662242/D...0.rar.html

سوالی بود در خدمتم
پاسخ
نقل قول: علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.
بهتر است برای رسم قوس عرضی از منوی (Lines\Curves) که ابزارهای خوبی برای رسم انواع قوسها دارد استفاده کنید.
بنده به کمک ابزار پی لاین مسیر شما را دوباره ترسیم کردم و مراحل گفته شده در ارسال قبلی را انجام دادم.
خدمت شما
ممنون از رهنمایی شما مهندس
مسیر اصلاح شده توسط شما رو با پروژه خودم باز میکنم هیچ تعغیراتی نمیتوانم روی آن انجام بدم . هیچ کدام از ابزار ها روش عمل نمیکند.
پاسخ
(1392/10/16 ، 03:45 عصر)rezvan935 نوشته است:
نقل قول: علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.
خدمت شما
ممنون از رهنمایی شما مهندس
مسیر اصلاح شده توسط شما رو با پروژه خودم باز میکنم هیچ تعغیراتی نمیتوانم روی آن انجام بدم . هیچ کدام از ابزار ها روش عمل نمیکند.

خواهش میکنم.

ابتدا باید نرم افزار را باز کنید بعد از منوی (File) گزینه (Open) را بزنید و از گزینه (Browes) نقشه را انتخاب و روی (Ok) کلیک کنید.

بعد از انجام مراحل فوق نرم افزار از شما میخواهد که آیا مایلید پروژه تعریف کنید شما روی (Yes) کلیک کنید تا تمامی اطلاعات قبلی بازخوانی شود تا بتواند ادامه پروژه را انجام دهید در غیر اینصورت باید به مرحله اول برگردید و از نو شروع کنید.

خب آیا شما این مراحل را انجام دادید؟

اگه جوابتون مثبته که باید بگم احتمالا ایراد از نرم افزاره که چون کد شکنی شده همچنین ایرادهایی رو هم دارد. پس فایلی که من براتون ارسال کردم نمیتونه کمکتون کنه. در این مرحله چاره کار اینه که خودتون باید مسیر را طبق عرایض بنده در ارسال قبلی ویرایش کنید و الاینمت تعریف کنید. کار سختی نیست فقط کافیه که بجای قوسهای فعلی از منوی (Lines\Curves) نرم افزار لند قوس جدید ترسیم کنید و دوباره الاینمت تعریف کنید.

سوالی بود در خدمتم

موفق و موید باشید
پاسخ
نقل قول: ابتدا باید نرم افزار را باز کنید بعد از منوی (File) گزینه (Open) را بزنید و از گزینه (Browes) نقشه را انتخاب و روی (Ok) کلیک کنید.
بعد از انجام مراحل فوق نرم افزار از شما میخواهد که آیا مایلید پروژه تعریف کنید شما روی (Yes) کلیک کنید تا تمامی اطلاعات قبلی بازخوانی شود تا بتواند ادامه پروژه را انجام دهید در غیر اینصورت باید به مرحله اول برگردید و از نو شروع کنید.
خب آیا شما این مراحل را انجام دادید؟
اگه جوابتون مثبته که باید بگم احتمالا ایراد از نرم افزاره که چون کد شکنی شده همچنین ایرادهایی رو هم دارد. پس فایلی که من براتون ارسال کردم نمیتونه کمکتون کنه. در این مرحله چاره کار اینه که خودتون باید مسیر را طبق عرایض بنده در ارسال قبلی ویرایش کنید و الاینمت تعریف کنید. کار سختی نیست فقط کافیه که بجای قوسهای فعلی از منوی (Lines\Curves) نرم افزار لند قوس جدید ترسیم کنید و دوباره الاینمت تعریف کنید.
سوالی بود در خدمتم
موفق و موید باشید
خیلی ممنون .
مشکل من حل شد . مسیر رو دوباره ترسیم کردم .
قوس ها رو با استفاده از منوی (Lines\Curves) اجرا کردم . مشکلم حل شد
ممنون از شما مهندس جان
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد انتخاب مسیر پروژه راه samisoft 3 5,948 1399/7/10 ، 12:43 صبح
آخرین ارسال: Elnazes
  مشکل در خط مسیر روی توپوگرافی alimorad39 7 2,755 1396/2/22 ، 10:35 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  روش خط شکسته در تعیین مسیر haditgr 1 1,515 1396/1/7 ، 10:27 عصر
آخرین ارسال: عادل رزداری
Question ایستگاه گذاری بروی مسیر حسینی11 0 1,519 1395/5/25 ، 06:14 عصر
آخرین ارسال: حسینی11
  درخواست کمک در انتخاب نوع سیستم قوس ها در مسیر mosa2 6 2,950 1394/11/29 ، 09:54 صبح
آخرین ارسال: mosa2
  تعریف مسیر در لند Mergen 4 2,887 1394/11/8 ، 12:58 عصر
آخرین ارسال: Mergen
  راهنمایی طراحی مسیر در سیویل siahkamar 9 4,166 1394/9/5 ، 08:48 عصر
آخرین ارسال: siahkamar
Wink offset مسیر راه CheshmeyeRoshan 4 3,013 1393/10/21 ، 09:49 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  تبدیل مسیر به پولی لاین در لند ali719 9 6,057 1393/3/28 ، 11:50 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  طراحی مسیر در پروژه راه hojat70 2 3,578 1392/12/8 ، 02:29 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR

پرش به انجمن: